Заявка
Для отправки заявки заполните форму:

Ваше имя*:
Телефон*:
E-mail:
Нажав кнопку «Отправить», я даю согласие на обработку моих персональных данных и получение рекламы.
* - поля, обязательные для заполнения.
Запасные части (050) 388-15-62
Салон Hyundai (050) 494-55-50
Салон KIA (050) 388-10-08
Сервіс (050) 388-18-71
Салон Great Wall (050) 388-18-93
Салон Jac (050) 388-18-93
м.Херсон, вул. Залізнична, 2-а
+38 (0552) 42-39-60
У наявності більше 60 автомобілів.
Оформлення протягом дня (приїхали-купили-поїхали).
Тест-драйв доступний на 2,3 і 5 авто.
Тел.: (050) 315 79 77

Гарантійні зобов’язання автомобілів Great Wall

Відомості про гарантійні зобов'язання

На кожен проданий через офіційну дилерську мережу новий автомобіль “Great Wall”, включно його комплектуючі частини (деталі, вузли, агрегати) надається гарантія Виробника. 
Покупцю автомобіля необхідно перевірити правильність оформлення і заповнення гарантійного свідоцтва, звернувши увагу на дату продажу автомобіля. 
Надання “Сервісної книжки” з заповненим гарантійним свідоцтвом офіційному дилеру “Great Wall” є обов'язковою умовою під час гарантійного звернення. 
 

Що варто знати про гарантію

Передпродажна підготовка автомобіля

Кожен новий автомобіль перед передачею його Власнику проходить передпродажну підготовку на сервісній станції офіційного Дилера “Great Wall” у відповідності до процедури і регламенту встановленого Виробником і ДСТУ 2323-93. Після проведення передпродажної підготовки автомобіля вповноважений представник сервісної станції офіційного Дилера “Great Wall” повинен зробити відповідний запис в гарантійному свідоцтві “Сервісної Книжки”.
 

Періодичне технічне обслуговування автомобіля

Періодичне технічне обслуговування на сервісній станції офіційного Дилера “Great Wall” є обов'язковою умовою збереження гарантії. Періодичне технічне обслуговування має виконуватись у відповідності до графіку встановленого Виробником, для Вашого автомобіля, наведеного в розділі 9 «Сервісної Книжки». Крім того, автомобілю може знадобитись додаткове технічне обслуговування в залежності від кліматичних умов, стану дорожнього покриття, інтенсивності експлуатації і індивідуальних особливостей керування.

Гарантія на новий автомобіль

Гарантійний період експлуатації Автомобілів, протягом якого Дистриб’ютор через Уповноважених Дилерів виконує усунення дефектів виробничого характеру, складає: 
Базове гарантійне покриття: 
для легкових Автомобілів GREAT WALL включаючи усі майбутні Автомобілі – тридцять шість місяців, або сто тисяч кілометрів пробігу (в залежності від того, що наступить раніше) з дати продажу Автомобіля кінцевому Споживачу; 
 

Гарантія на окремі комплектуючі частини легкового автомобіля

Гарантія на інші деталі та вузли легкових Автомобілів GREAT WALL становить:

1. 60 місяців або 100 000 км в залежності що наступить раніше: 
- двигун: 
блок циліндрів, головка блока циліндрів (корпус), шківи приводу ГРМ, розподільчих валів, приводу ПНВТ, розподільчий та колінчатий вали, шатун, поршень, поршневий палець,кришка блоку циліндрів, впускний/випускний. 
- трансмісія: 
колектор масляний насос, маховик, картер двигуна; корпус трансмісії, задня кришка трансмісії, корпус диференціала; вали КПП, розподільчої коробки. 
- гальмівна система: 
головний гальмівний циліндр; 
- система зчеплення: 
головний та робочий циліндри зчеплення. 
- інше: 
електронні блоки керування,подушки безпеки

2. 36 місяців або 60 000 км в залежності від того, що наступить раніше
- двигун: 
поршневі кільця, вкладиші колінчастого валу, опірні шайби колінчастого валу, клапани газо-розподільчого механізму, направляючі втулки клапанів; 
- трансмісія: 
шарніри рівних кутових швидкостей, (при умові цілісності пильника); 
- рульове керування: 
насос ГПК , рульовий механізм
- Інше: 
пульти дистанційного керування (крім елементів живлення) 

3. 24 місяці або 40 000 км в залежності що наступить раніше: 
- двигун: 
гідрокомпенсатори механізму ГРМ
- рульове керування: 
вали рульової колонки; приводні вали (напіввісі); генератор, стартер, водяний насос (помпа), термостат, радіатор охолодження двигуна, радіатор опалювача, розширювальні бачки; 
- зчеплення: 
ведучий диск зчеплення (корзина зчеплення), вижимний підшипник зчеплення; 
- трансмісія: 
приводні вали (піввіссі); шестерні КПП, шестерні розподільчої коробки, синхронізатори КПП, блоки гідроклапанів управління АКПП, передній та задній редуктори, диференціали редукторів; 
- гальмівна система: 
гальмівні механізми (супорти), вакуумний підсилювач гальм; 
- система пасивної безпеки: 
паси безпеки (натяжні механізми), замки пасів безпеки

4. 12 місяців або 20 000 км в залежності що наступить раніше
- двигун: 
сальники колінчатого валу, сальники розподільчого валу, опори паса ГРМ, свічки накалювання (диз.), паливний насос, паливні форсунки (диз,бензин) турбокомпресор (диз); паливний насос високого тиску, дроти високої напруги, котушка (модуль запалювання, 
- гальмівна система: 
гальмівні механізми стоянкового гальма (не включаючи гальмівні фрикціони вкладки, колодки), троси приводів, 
- система підвіски: 
амортизатори, опорні підшипники амортизаторів, ресори, кріплення ресор, стійки стабілізаторів, підшипники передніх маточин підшипники піввісей, передні маточини, шарові опори, наконечники рульових тяг
- електросистема: 
акумуляторна батарея, автоматична антена, електропроводки, аудіо/мультимедійна система, реле, блок запобіжників, електросклопідіймачі, електропривід склоочисника, електроприводи центрального замка, усі типи датчиків та сенсорів, дзеркала заднього огляду, елементи підігріву дзеркал заднього виду, елементи підігріву сидінь, елементи електрорегулювання сидінь, блок-фари, всі елементи освітлення, звуковий сигнал
- система кондиціювання: 
компресор кондиціонера, радіатор, випаровував

5. 3 місяці або 2 000 км в залежності, що наступить раніше
Каталітичний нейтралізатор та всі деталі вихлопної системи, шини та диски, всі скляні елементи, шланги, патрубки, трубопроводи, елементи оздоблення салону
 

Гарантія на лакофарбове покриття

Гарантія на лакофарбове покриття (лише елементи екстер’єру кузова) всіх Автомобілів GREAT WALL складає 12 (дванадцять) місяців з дати придбання Споживачем або 20000 (двадцять тисяч) км пробігу, в залежності що наступить раніше. 
Уповноважений Дилер зобов'язується виконувати ремонт у випадку виникнення наскрізної корозії кузова (корозія металевих частин кузова з утворенням наскрізних отворів), що викликана дефектом виготовлення автомобіля, за умови проходження оглядів кузова та дотриманні правил і термінів догляду, згідно яких один раз на рік лакофарбове покриття кузова та антикорозійний захист днища повинні бути обов’язково оглянуті візуально Уповноваженим Дилером. 
Технічний огляд кузова автомобіля для захисту від корозії виконується на платній основі. 
Уповноважений Дилер підтверджує здійснення огляду кузова автомобіля щодо захисту від корозії своїм підписом у відповідному талоні огляду по захисту від корозії і зазначає показники лічильника пробігу в кілометрах. 
При виявленні пошкодження антикорозійного або лакофарбового покриття, а саме відшарування, подряпини, тріщин або інших зауважень, що в майбутньому може привести до утворення осередків корозії, Уповноважений Дилер робить відмітки у відповідному талоні та повідомляє про такі дефекти Власника автомобіля. 
Власник автомобіля протягом одного місяця після такого повідомлення про необхідність усунення пошкодження, зобов’язаний звернутись до Уповноваженого Дилера для проведення, за власний рахунок, ремонту такого пошкодження. Обов’язком офіційного Дилера є приведення автомобіля до справного стану, який відповідає віку автомобіля та пробігу на момент проведення ремонту ЛФП або антикорозійного покриття. 
Ремонт пов'язаний із захистом від корозії не призводить до подовження гарантії на автомобіль в цілому на час знаходження автомобіля в такому ремонті. 
В разі порушення умов даного розділу або не проходженні / відмови від проходження щорічного огляду кузова по захисту від корозії дія п.п. 2.5. в частині гарантій Виробника від наскрізної корозії кузова припиняється. 
Увага! Відповідальність за своєчасне надання автомобіля на огляд і профілактичний ремонт, несе власник автомобіля. Невиконання умов з проведення огляду тягне за собою втрату права на гарантію від наскрізної корозії і гарантії на лакофарбове покриття. Автомобіль, який надається для огляду має бути чистим. 
 

Умови припинення дій гарантії Виробника

- Використання автомобіля в умовах, що не передбачені інструкцією Виробника (участь в спортивних змаганнях, навчання керуванню, використання в якості таксі, перевищення допустимої маси автомобіля, керування поза дорогами і т.п.) 
- Ремонт або обслуговування поза офіційною дилерською мережею “Great Wall”. 
- Внесення змін в конструкцію автомобіля, або встановлення на автомобіль будь-яких деталей і аксесуарів, що не погодженні або не передбачені Виробником автомобіля. 
- Недотримання графіка і умов періодичного технічного обслуговування
- Порушення правил експлуатації і зберігання автомобіля, наведених в «Керівництві з експлуатації» і в розділі «Обов'язки власника» Сервісної Книжки. 
- Заміна або зміна показань одометра, що призвели до невідповідності поточних значень пробігу дійсним значенням, без офіційної реєстрації факту заміни або зміни показань одометра в «Сервісній Книжці». 
- Невідповідність ідентифікаційного номера кузова і/або номера двигуна зазначеним в документації. 
- Відсутність оригіналів наряд-замовлень або актів виконаних робіт офіційного дилера “Great Wall” з обов'язковими підписами відповідальної особи і печатками підприємства. 
- Проходження техобслуговування й ремонту за межами сервісної мережі, модернізації й установки будь-яких додаткових устроїв, і систем (протиугінних, аудіо, відео, паркувальних, буксирувальних й ін.) не в Сервісній мережі офіційних дилерів Виготовлювача на Україні, а також відсутність, передбачених Виготовлювачем пломб на транспортному засобі. 
- При пошкодженнях, у тому числі в наслідок дорожньо-транспортної події якщо потрібна заміна одного з основних агрегатів, або ремонт із заміною базової деталі цих агрегатів (двигун, коробка передач, передня підвіска, рульове керування), якщо потрібна заміна або рихтування незнімних силових елементів кузова або ремонт із заміною базової деталі цих агрегатів( двигун, коробка передач, передня підвіска , рульове керування,), якщо потрібна заміна або рихтування незнімних силових елементів кузова або рами. 
Увага ! Виникнення будь-якого із наведених вище умов тягне за собою анулювання гарантії Виробника і покладає відповідальність за несправності що виникли на Власника автомобіля. 
 

Територія дії гарантійних зобов'язань

Продавець автомобіля повідомляє, що положення даних гарантійних зобов'язань поширюються виключно на території України. 

Більш детальну інформацію про окрему модель Great Wall Ви зможете отримати на Автопланеті. Ми знаходимося за адресом: вул.Залізнична, 2-а. тел(050) 388-18-93