Заявка
Для отправки заявки заполните форму:

Ваше имя*:
Телефон*:
E-mail:
Нажав кнопку «Отправить», я даю согласие на обработку моих персональных данных и получение рекламы.
* - поля, обязательные для заполнения.
Запасные части (050) 388-15-62
Салон Hyundai (050) 494-55-50
Салон KIA (050) 388-10-08
Сервіс (050) 388-18-71
Салон Great Wall (050) 388-18-93
Салон Jac (050) 388-18-93
м.Херсон, вул. Залізнична, 2-а
+38 (0552) 42-39-60
У наявності більше 60 автомобілів.
Оформлення протягом дня (приїхали-купили-поїхали).
Тест-драйв доступний на 2,3 і 5 авто.
Тел.: (050) 315 79 77

Гарантійні зобов’язання автомобілів KIA

Продавець (Дистриб’ютор) виконує гарантійні зобов’язання перед Покупцями стосовно проданого автомобіля, які підлягають наступному:

1. Гарантійні зобов’язання Продавця

1.1.1 На моделі KIA "CEED " (PRO CEED, CEED SW), SPORTAGE та VENGA Продавець надає Покупцю нового автомобіля (далі - Автомобіль), що реалізується через його дилерську мережу в Україні гарантію на Автомобіль, яка обмежується періодом в 84 (вісімдесят чотири) місяця або пробігом сто п’ятдесят тисяч (150 000) км з дати його продажу Продавцем першому споживачеві, залежно від того, що наступить раніше, за рахунок Продавця, на умовах, наведених нижче. 

1.1.2 На моделі KIA "MOHAVE" Продавець надає Покупцю нового автомобіля (далі - Автомобіль), що реалізується через його дилерську мережу в Україні гарантію на Автомобіль, яка обмежується періодом в 84 (вісімдесят чотири) місяця з дати його продажу Продавцем першому споживачеві, залежно від того, що наступить раніше, за рахунок Продавця, на умовах, наведених нижче.

Виключення з даного пункту складають такі автомобілі KIA "MOHAVE", які були придбані юридичною або фізичною особою для використання в комерційних цілях. Гарантія на такі автомобілі обмежена періодом в 84 (вісімдесят чотири) місяця або загальним пробігом сто п’ятдесят тисяч (150 000) км з дати його продажу Продавцем першому споживачеві, залежно від того, що наступить раніше, за рахунок Продавця, на умовах, наведених нижче. 

1.1.3 На моделі KIA "CERATO (TD)", "SORENTO (BL)", "SORENTO (XM)", "PIKANTO", "MAGENTIS", "RIO", "SOUL", "CARNIVAL", "CARENS" Продавець надає Покупцю нового автомобіля (далі - Автомобіль), що реалізується через його дилерську мережу в Україні гарантію на Автомобіль, яка обмежується періодом в 84 (вісімдесят чотири) місяця або пробігом сто  тисяч (100 000) км з дати його продажу Продавцем першому споживачеві, залежно від того, що наступить раніше, за рахунок Продавця, на умовах, наведених нижче.

1.2.1 Гарантія згідно п.п 1.1.1 та 1.1.2 на автомобілі KIA "CEED " (PRO CEED, CEED SW), SPORTAGE та VENGA та "MOHAVE" протягом перших 5 (п’яти)  років експлуатації Автомобіля поширюється на всі його оригінальні деталі, вузли й агрегати, з обмеженнями, умовами та виключеннями, визначеними відповідно у пунктах 1.3, 1.4, 1.11 і 1.12 даних Гарантійних зобов’язань.

1.2.2 Гарантія згідно п.п 1.1.1 та 1.1.2 на автомобілі KIA "CERATO (TD)", "SORENTO (BL)", "SORENTO (XM)", "PIKANTO", "MAGENTIS", "RIO", "SOUL", "CARNIVAL", "CARENS"протягом перших 3 (трьох) років експлуатації Автомобіля, поширюється на всі його оригінальні деталі, вузли й агрегати, з обмеженнями, умовами та виключеннями, визначеними відповідно у пунктах 1.3, 1.4, 1.11 і 1.12 даних Гарантійних зобов’язань. 

1.3 На комплектуючі вироби гарантійного автомобіля, перераховані нижче, надається гарантія на 12 місяців з моменту поставки автомобіля першому Покупцю, за умови, якщо загальний пробіг не перевищує розміру, зазначеному в п. 1.1.1, 1.1.2 та 1.1.3 відповідно:

- Акумуляторні батареї встановлені Виробником (не більше однієї заміни);

- Робоча рідина (фреон) системи кондиціонування повітря автомобіля;

- Пластикові деталі зовнішнього освітлення (такі як блок-фари, задні ліхтарі та ін.);

- Хромовані деталі оздоблення автомобіля;

- Підігрів сидінь, підігрів стекла і дзеркал. 

1.4 На комплектуючі вироби гарантійного автомобіля, перераховані нижче, надається гарантія на 36 місяців з моменту поставки автомобіля першому Покупцю, за умови якщо загальний пробіг за цей період не перевищує 100 тисяч км:

- Підвіска автомобіля – тільки амортизатори, їх опори та кульові шарніри (не більше однієї заміни);

- Аудіоапаратура та всі елементи системи кондиціонування повітря (крім фільтру салону);

- Підшипники кочення;

- Всі сальники двигуна, КПП, АКПП та редукторів трансмісії;

- Елементи вихлопної системи автомобіля з каталізаторами включно;

Маховик, корзина та підшипник механізму зчеплення двигуна механічної КПП (за виключенням випадків їх ушкодження відомим диском механізму зчеплення);

- Дизельній паливній насос високого тиску, дизельні форсунки та турбонагнітач. 

1.5 На оригінальні запасні частини (або відремонтовані вузли та агрегати ), встановлені (відремонтовані) в гарантійний період експлуатації автомобіля, строк гарантії починається з дати їх встановлення та діє до закінчення строку гарантії на транспортний засіб, якщо інші умови не обумовлено в дійсній Сервісній книжці. Деталі. що було замінено під час гарантійного ремонту переходять у власність Продавця транспортного засобу.

1.6.1 Перелік деталей, вузлів ш агрегатів автомобілів KIA "CEED " (PRO CEED, CEED SW), SPORTAGE та VENGA, на які дія гарантії продовжує поширюватись протягом шостого та сьомого року експлуатації , якщо пробіг автомобіля не перевищує сто п’ятдесят тисяч (150 000) км, наведений у п. 1.13 цих Гарантійних зобов’язань. 

1.6.2 Перелік деталей, вузлів ш агрегатів автомобілів KIA "MOHAVE", на які дія гарантії продовжує поширюватись протягом шостого та сьомого року експлуатації  включно з обмеженням п.п.1.1.1.. наведений у пункті 1.13 цих Гарантійних зобов’язань. 

1.6.3 Перелік деталей, вузлів ш агрегатів автомобілів KIA "CERATO (TD)", "SORENTO (BL)", "SORENTO (XM)", "PIKANTO", "MAGENTIS", "RIO", "SOUL", "CARNIVAL", "CARENS", на які дія гарантії продовжує поширюватись протягом четвертого, п’ятого,  шостого та сьомого року експлуатації , якщо пробіг автомобіля не перевищує сто тисяч (100 000) км, наведений у п. 1.13 цих Гарантійних зобов’язань. 

1.7.1 Гарантія на лакофарбове покриття автомобілів KIA "CEED " (PRO CEED, CEED SW), SPORTAGE та VENGA, діє протягом шістдесяти (60) місяців або ста п’ятдесяти тисяч (150 000) км пробігу з дня поставки автомобіля першому Покупцю.

Гарантія від наскрізної корозії кузова діє протягом ста двадцяти (120) місяців або ста п’ятдесяти тисяч (150 000) км пробігу автомобіля з дня продажу Продавцем першому споживачеві та за умов дотримання Покупцем правил експлуатації Автомобіля і забезпечення ним своєчасного (щорічного) проходження техогляду та обслуговування кузова щодо його антикорозійного захисту на сервісній станції (далі - СТО) у дилерський мережі офіційного Дистриб’ютора продукції Виробника. У разі пошкодження лакофарбового покриття кузова Покупець зобов’язаний негайно усунути за власний рахунок такий дефект на СТО уповноваженого дилерського підприємства. 

1.7.2 Гарантія на лакофарбове покриття автомобілів KIA "MOHAVE" діє протягом тридцяти шести (36) місяців в незалежності від пробігу автомобіля з дати поставки автомобіля першому Покупцю.

Гарантія від наскрізної корозії кузова діє протягом сімдесяти двох (72) місяців в незалежності від пробігу автомобіля з дня продажу Продавцем першому споживачеві та за умов дотримання Покупцем правил експлуатації Автомобіля і забезпечення ним своєчасного (щорічного) проходження техогляду та обслуговування кузова щодо його антикорозійного захисту на сервісній станції (далі - СТО) у дилерський мережі офіційного Дистриб’ютора продукції Виробника. У разі пошкодження лакофарбового покриття кузова Покупець зобов’язаний негайно усунути за власний рахунок такий дефект на СТО уповноваженого дилерського підприємства.

1.7.3 Гарантія на лакофарбове покриття автомобілів KIA "CERATO (TD)", "SORENTO (BL)", "SORENTO (XM)", "PIKANTO", "MAGENTIS", "RIO", "SOUL", "CARNIVAL", "CARENS",  діє протягом тридцяти шести (36) місяців або ста тисяч (100 000)км з дня поставки автомобіля автомобіля першому Покупцю.

Гарантія від наскрізної корозії кузова діє протягом тридцяти шести (36) місяців або ста тисяч (100 000)км протягом з дня продажу Продавцем першому споживачеві та за умов дотримання Покупцем правил експлуатації Автомобіля і забезпечення ним своєчасного (щорічного) проходження техогляду та обслуговування кузова щодо його антикорозійного захисту на сервісній станції (далі - СТО) у дилерський мережі офіційного Дистриб’ютора продукції Виробника. У разі пошкодження лакофарбового покриття кузова Покупець зобов’язаний негайно усунути за власний рахунок такий дефект на СТО уповноваженого дилерського підприємства. 

1.8 При виявленні будь-яких недоліків Автомобіля в межах терміну дії цих Гарантійних зобов’язань Покупець повинен звернутися до Уповноваженого дилерського підприємства. Заява Покупця на проведення гарантійного ремонту Автомобіля приймається у разі обов’язкового надання ним Автомобіля, Сервісної книжки, оформленої на підписаної Продавцем, зі всіма необхідними печатками та відмітками про виконання передпродажної підготовки та проходження регламентного технічного обслуговування. 

1.9 Всі права Покупця на гарантійний ремонт Автомобіля втрачають силу в момент закінчення гарантійного строку, зазначеного у пункті 1.1, 1.2. цих Гарантійних зобов’язань, а також у випадках, визначених п. 1.11. цих Гарантійних зобов’язань. Якщо, згідно наданої Покупцем заяви на гарантійний ремонт, усунення виявленого дефекту або недоліку потребує більше часу, ніж залишилось до закінчення гарантійного строку. усунення цього дефекту або недоліку здійснюється у відповідності та за рахунок Гарантійних зобов’язань Продавця.

 

1.11 Гарантійні зобов’язання Продавця втрачають силу у випадку:

 

1.11.1 Порушення правил експлуатації Автомобіля і вимог Виробника, викладених у "Посібнику (або Керівництві) з експлуатації автомобіля" та Сервісній книжці, в тому числі:

- при використанні масла, гальмівної рідини, палива та інших експлуатаційних матеріалів, які не входять до переліку зазначених у сервісній документації і дозволених для використання на цьому Автомобілі;

- при експлуатації автомобіля з несправною системою відводу відпрацьованих газів (в т.ч. з несправним каталітичним нейтралізатором).

1.11.2 У разі не проходження, проходження не в повному обсязі або не дотримання періодичності регламентного технічного обслуговування Автомобіля (визначено відповідними картами ТО), а саме максимум через 15 тис. км + 500 км пробігу автомобіля або 1 рік + 1 місяць експлуатації, в залежності від того, що настане раніше.

1.11.3 У разі проходження регламентного технічного обслуговування або ремонту Автомобіля, або установки в ньому додаткового обладнання на підприємствах, які не уповноважені офіційним Дистриб’ютором продукції Виробника на проведення робіт.

1.11.4 При використанні Автомобіля для участі в автомобільних гонках чи інших спортивних змаганнях.

1.11.5 При використанні Власником неоригінальних запасних частин.

1.11.6 При пошкодженні автомобіля в т.ч. в результаті дорожньо-транспортної пригоди у випадках, коли потрібна заміна одного з основних агрегатів (двигун, коробка передач, елементи передньої і задньої підвіски та/або рульового керування) або ремонт з заміною базової деталі цих агрегатів чи, якщо потрібна заміна або правка (рихтування) незломних силових елементів кузова. 

1.11.7 При експлуатації Автомобіля з непрацюючим лічильником пройденого шляху або у випадку виявлення невідповідності його показників фактичному пробігу Автомобіля. 

1.11.8 При продовженні При продовженні Покупцем експлуатації Автомобіля з несправностями за наявності яких, відповідно до правил Посібника (або Керівництва) з експлуатації та/або дорожнього руху, існує заборона щодо використання дорожнього транспортного засобу, або у випадку відмови Покупця від усунення несправностей при їх виявленні на СТО, що виконувала технічне обслуговування або гарантійний ремонт Автомобіля. 

1.11.9 При експлуатації Покупцем Автомобіля у зв’язку з потребами, безпосередньо пов’язаними з підприємницькою діяльністю або виконанням Покупцем обов’язків найманого працівника (в тому числі але не виключно, для професійних пасажирських перевезень як таксі, для передачі на правах оренди непостійному колу користувачів, для підготовки водіїв в якості навчального транспортного засобу т. ін.). 

1.11.10 При відсутності Сервісної книжки або необхідних відміток у Сервісній книжці про проведення робіт з передпродажної підготовки та своєчасного регламентного обслуговування Автомобіля. Відмітки в Сервісній книжці повинні бути завірені підписом і печаткою підприємства, що проводить ці роботи та має відповідні повноваження від офіційного Дистриб’ютора продукції Виробника.

 

1.12 Гарантійні зобов’язання Продавця не поширюються на :

 

1.12.1 Регламентні роботи при плановому/позаплановому технічному обслуговуванню, включаючи діагностику і регулюванню будь яких систем / вузлів / елементів автомобіля, чистку, змащування, балансування коліс, заміну. долив та поповнення всіх видів масел, змазок, експлуатаційних рідин. 

1.12.2 Витратні запасні частини і мастильні матеріали, деталі одноразового використання та такі, що природно зношуються під час експлуатації автомобіля, а саме:

- Всі типи фільтрів;

- Експлуатаційні матеріали: олива двигуна, коробки, редуктора та рідина охолоджувальна, привода зчеплення, гальм, омивача скла і фар;

- Всі деталі підвіски автомобіля (крім амортизаторів, їх опора кульових шарнірів) – ричаги, сайлентблоки, та ін.

- Пас(-и) приводу допоміжних агрегатів та пас механізму газорозподілення двигуна (ГРД);

- Гумові деталі підвіски, рульового керування та приводних валів автомобіля – втулки, пилники та ін..;

- Свічки запалювання;

- Плавкі запобіжники, лампи накалювання, ксенонові лампи та діоди;

- Гальмівні диски і барабани та фрикційні матеріали (такі як диски зчеплення, фрикційні муфти (в т.ч. АКПП), гальмівні колодки та накладки, синхронізатори КПП та ін);

- Різного виду гумові ущільнення кузова, щітки склоочисника;

- Всі види кріплення – болти, гайки, зливні та заправні різьбові пробки, ущільнювальні кульця;

- Шини та колісні диски.

Примітка: Гарантійні зобов’язання Продавця можуть поширюватись на п.п.1.12.2 тільки в тому випадку, якщо такі деталі або матеріали втратили свою функціональну здатність у зв’язку з несправністю однієї з деталей, на які поширюється гарантія. 

1.12.3 Незначні відхилення:

- Важко вловимий або незначний шум, стук або вібрація, які не впливають на якість і безпеку функціонування автомобіля , в т.ч. люфт рульового керування, що знаходиться в межах визначених Правилами дорожнього руху.;

- Шуми від роботи амортизаторів та їх опор, які виникають, наприклад, під час руху автомобіля по дорозі з нерівною поверхнею (ями. бугри, бруківка і т.ін.);

- Запотівання або виникнення окремих масляних капель в районі ущільнень, в наслідок яких немає необхідності поповнення масла між плановими технічними обслуговуваннями;

- Незначне запотівання передніх блок-фар та задніх ліхтарів;

- Дефекти, які виникли в умовах, що не відповідають належним умовам експлуатації;

- Зношення і старіння деталей трансмісії, підвіски коліс, елементів кріплення та інших елементів;

- Зношення та старіння оббивки і облаштування салону і сидінь в процесі експлуатації;

- Витрати моторного мастила менше ніж  літер на кожну 1000 км пробігу. 

1.12.4 Несправності які виникли в результаті:

- Використання в місцях не призначених для транспорту, в тому числі на дорогах які не відповідають вимогам ДСТУ 3587-97 – "Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці, та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану".

- Не проходження рекомендованого огляду (ТО 0) на уповноваженому дилерському підприємстві в інтервалі пробігу 1000÷2000 км (+500 км). (Примітка: такий огляд містить в собі тільки перевірку всіх рівнів експлуатаційних рідин, відсутність їх підтікань та цілісність пилників).

- Використання неоригінальних запасних частин та/або неякісних паливо-мастильних матеріалів, модифікація вузлів і деталей автомобіля, проведення ремонту (обслуговування) неофіційними ділерами Виробника;

- Порушення умов зберігання автомобіля, відмічення в "Посібнику з експлуатації автомобіля";

- Нормального зношування. старіння, пошкодження будь яких деталей, оббивки салону, лакофарбового та іншого покриттів, інших деталей в результаті експлуатації;

Впливу сонячних променів, промислових, і хімічних викидів, кислотних и лужних забруднень, рослинного соку, продуктів життєдіяльності птахів та тварин, піску, солі в т.ч. дорожнього покриття, граду, дощу, блискавки або інших явищ, які можуть пов’язані як з діяльністю людини так і звичайних природних явищ або катаклізмів. 

1.12.5 На роботі з регулювання. в тому числі якщо необхідність в них виникла між регламентними технічними обслуговуваннями, а також на усунення недоліків. що виникли внаслідок поганого догляду за Автомобілем або використання неякісних паливно-мастильних матеріалів. 

1.12.6 На вузли та агрегати (в тому числі інші вузли, агрегати та системи. робота яких залежить від них або пов’язана з ними), які підлягали ремонту або внесенню змін до їх конструкції за власним рішенням Покупця та/або поза межами офіційної Дилерської мережі Виробника (такі як будь який тюнінг: самостійне переобладнання Автомобіля під ручне керування та навпаки; установка додаткового обладнання: захисту двигуна, протиугінних систем, аудіо систем, газобалонного обладнання і т.ін.). 

1.12.7 На деталі, вузли та агрегати Автомобіля, що мають не передбачені нормативно-технічною та конструкторською документацією Виробника дану комплектацію автомобіля. 

1.12.8 На деталі, вузли та агрегати Автомобіля, що мають пошкодження (як зовнішні так і внутрішні) внаслідок дії сторонніх предметів, рідин, в т.ч. агресивних або надмірних температур. 

1.12.9 На поверхневу корозію на будь якій частині автомобіля за виключенням зовнішніх частин панелей кузова з яких складається зовнішній вигляд автомобіля.

 

1.13 Перелік гарантійних деталей, вузлів, і агрегатів автомобілів до умов згідно п.п.1.6.1, 1.6.2 та 1.6.3:

 

1.13.1 Двигун:

- піддон картера, датчик тиску масла, датчик температури охолоджуючої рідини;

1.13.2  Механічна КПП:

- корпус коробки (без внутрішніх деталей);

1.13.3 Вали передавального механізму:

- приводні вали і шарніри рівних кутових швидкостей (крім випадків їх ушкодження в результаті розриву гумових чохлів або потрапляння в них вологи чи бруду);

1.13.4 Рульове керування:

- рульова колонка, рульове колесо;

1.13.5 Гальма:

- головній гальмівний циліндр, підсилювач гальмівного зусилля;

1.13.6 Система опалення та кондиціонування:

- радіатор опалювача салону;

1.13.7 Система безпеки:

- пристрої натягування ременів безпеки;

1.13.8 Електрообладнання:

- генератор (із вмонтованим випрямляючим блоком та інтегральним регулятором напруги), електрона система запалювання, електропроводи електронної системи впорскування, вентилятор радіатора системи охолодження двигуна, електромотор вентилятора опалювача (кондиціонера) салону, електромотор приводів склоочисників, звуковий сигнал;

1.13.9 Панель приладів то органи управління:

- усі контрольно-вимірювальні прилади (спідометр, тахометр, покажчик рівня палива та інші), система дистанційного управління центральним замком (за винятком джерела живлення).