Заявка
Для отправки заявки заполните форму:

Ваше имя*:
Телефон*:
E-mail:
Нажав кнопку «Отправить», я даю согласие на обработку моих персональных данных и получение рекламы.
* - поля, обязательные для заполнения.
Запасные части (050) 388-15-62
Салон Hyundai (050) 494-55-50
Салон KIA (050) 388-10-08
Сервіс (050) 388-18-71
Салон Great Wall (050) 388-18-93
Салон Jac (050) 388-18-93
м.Херсон, вул. Залізнична, 2-а
+38 (0552) 42-39-60
У наявності більше 60 автомобілів.
Оформлення протягом дня (приїхали-купили-поїхали).
Тест-драйв доступний на 2,3 і 5 авто.
Тел.: (050) 315 79 77

Запчаcтини BOSCH

Robert Bosch GmbH (вимовляється Роберт Бош ГмбХ) або просто Bosch (Бош) — німецька електротехнічна та машинобудівна фірма, виробник електро-механічної індустріальної та побутової техніки.

Є однією з найбільших в Європі виробник продукції в наступних галузях: машинобудування, автобільні вузли та комплектуючі, виробництво інструментів, діагностичних та керуючих механізмів та пристроїв; будівельна та побутова техніка; теплова та солярна техніка, системи зв'язку та безпеки.

У 1886 році Роберт Бош заснував «Майстерню точної механіки і електротехніки» в Штутгарті. Це було народженням компанії Robert Bosch GmbH, яка сьогодні працює по всьому світу. З самого початку історії, компанія характеризується інноваційним управлінням і соціальною відповідальністю. 

Одним з ключових положень корпоративної політики Бош є підтримка інноваційних досліджень, міцною базою для яких служать досвід і компетентність персоналу. Результатом роботи інженерів, наукових і технічних співробітників компанії по всьому світу є щорічна розробка більш 3000 патентів і винаходів (більше 8 патентів на день).

Постійний пошук інноваційно-технічних рішень, розширення асортименту продукції, що дозволяє задовольнити будь-які вимоги споживача, найвища надійність і якість товару, а також широкий спектр сервісних послуг зводяться сьогодні в один принцип, сформульований понад сто років тому засновником Робертом Бошем і став основоположним у діяльності компанії - «Краще втратити гроші, ніж довіру».

У компанії Bosch є все, що потрібно вашому автомобілю: високоякісні запасні частини і компоненти практично до всіх моделей автомобілів.

АТЦ «Автопланета» пропонує широкий вибір практичних, корисних і цікавих речей, щоб ваш автомобіль продовжував рухатися.

 

 

 

 

 

 

 

 

Завітайте до нас та відчуйте, що таке справжній сервіс!
 

Приводні ремені: виняткова надійність! Висока зносостійкість і термостійкість приводних ременів Bosch - продукція найвищого класу.
Акумулятори: оптимальна потужність пуску для будь-яких автомобілів! Пускові АКБ Bosch відрізняються довговічністю, надійністю в будь-яку погоду.
Гальмові системи: максимум впевненості! Ви завжди можете бути впевнені в найвищій якості гальмівних систем і компонентів Bosch.
Фільтри: чиста очищення! Довірте світового фахівця в області фільтрації - Bosch - комфортне і безпечне для здоров’я водіння.

Oптімальная потужність двигуна і сучасна технологія! Все більше і більше виробників встановлюють на випускаються автомобілі свічки запалювання Bosch.

Системи запалювання: це в кінцевому підсумку впливає на потужність! У нас є все, що потрібно двигуну для легкого пуску: свічки запалювання, ланцюги запалювання, котушки запалювання.

Свічки розжарювання: подвоєний термін служби завдяки інноваційному матеріалу спіралі пускового підігріву!
Збільшення терміну служби на 100%.

Кисневі датчики: економія на кожному кілометрі шляху! У 1976 р. компанія Bosch представила на ринку перший кисневий датчик.
Технологія освітлення: більше світла - краще видно! Компанія Bosch пропонує широкий спектр високоякісних систем освітлення.
Паркувальні системи: тепер у вас є очі і на потилиці! Паркувальні системи Bosch стають вашим шостим почуттям і допомагають вам зберегти кузов від вм’ятин.
Склоочисники: відмінний огляд для максимальної безпеки! Наші щітки склоочисників забезпечують ідеальний огляд завдяки гумовим вставкам.

Сирени і звукові сигналізації: відмінна звукова сигналізація для безпеки на дорозі! Сигнальні системи Bosch перевірені десятиліттями досвіду і досліджень.