Заявка
Для отправки заявки заполните форму:

Ваше имя*:
Телефон*:
E-mail:
Нажав кнопку «Отправить», я даю согласие на обработку моих персональных данных и получение рекламы.
* - поля, обязательные для заполнения.
Запасные части (050) 388-15-62
Салон Hyundai (050) 494-55-50
Салон KIA (050) 388-10-08
Сервіс (050) 388-18-71
Салон Great Wall (050) 388-18-93
Салон Jac (050) 388-18-93
м.Херсон, вул. Залізнична, 2-а
+38 (0552) 42-39-60
У наявності більше 60 автомобілів.
Оформлення протягом дня (приїхали-купили-поїхали).
Тест-драйв доступний на 2,3 і 5 авто.
Тел.: (050) 315 79 77

Запчастини для Європейських і Китайських автомобілів

Запчастини для Європейських і Китайських автомобілів у наявності і під замовлення.

Ми безкоштовно допоможемо Вам правильно підібрати потрібні запчастини та витратні деталі на китайські та європейські автомобілі.        

Ви можете знайти у нас не тільки свічки, колодки, стійки, фільтра та інші витратні деталі, але і всі необхідні деталі кузова, двигуна, трансмісії і ходової частини на китайські та європейські автомобілі.        

Ми працюємо з найбільшими постачальниками автозапчастин на китайські та європейські автомобілі різної збірки, як оригінальні, так і ліцензійного виробництва, що дозволяє нам швидко і недорого забезпечувати поставки запчастин для наших клієнтів.       

Якщо Ви хоч раз стикалися з пошуком запчастин, то напевно знаєте, як важко знайти саме потрібну запчастину на свій автомобіль. Як відомо, для кожної моделі автомобіля існують не тільки різні комплектації салону, двигуна, а так само і різні варіанти кузовів. За цим дуже важливо визначити потрібний номер і модифікацію деталі.     

Ви можете замовити: Оригінальні - запчастини, що виготовляються на фірмовому заводі і поставляються зі складу фірми-виробника автомобіля. Термін доставки варіюється від 30-ти хвилин до 14 днів.Не оригінальні (ліцензійні) - виготовляються на заводах інших фірм в різних країнах по ліцензії. В основному "неоригінал" - це витратні матеріали, запчастини та деталі кузова, періодично вимагають заміни: ремені, колодки, прокладки, підшипники, амортизатори і т.п. Але в будь-якому випадку ми запропонуємо Вам ліцензійну деталь, а ніяк не підробку!             

Користуючись послугами нашого магазину, Ви заощадите не тільки час на пошук потрібної Вам деталі, а й отримаєте впевненість, що Вам буде запропонована деталь саме для Вашого автомобіля, якісна і з гарантією. Ми пропонуємо тільки високоякісну продукцію і впевнені в її бездоганній роботі протягом усього терміну експлуатації.   

Якщо Ви витратите декілька хвилин і зверніться до наших менеджерів, то можете отримати необхідну інформацію на китайські та європейські автомобілі деталь в найкоротші терміни, а може бути і прямо зараз!     

Навіть якщо Ви вже зневірилися знайти необхідні запчастини на китайські та європейські автомобілі сміливо звертайтеся до нас - ми допоможемо!