Заявка
Для отправки заявки заполните форму:

Ваше имя*:
Телефон*:
E-mail:
Нажав кнопку «Отправить», я даю согласие на обработку моих персональных данных и получение рекламы.
* - поля, обязательные для заполнения.
Запасные части (050) 388-15-62
Салон Hyundai (050) 494-55-50
Салон KIA (050) 388-10-08
Сервіс (050) 388-18-71
Салон Great Wall (050) 388-18-93
Салон Jac (050) 388-18-93
м.Херсон, вул. Залізнична, 2-а
+38 (0552) 42-39-60
У наявності більше 60 автомобілів.
Оформлення протягом дня (приїхали-купили-поїхали).
Тест-драйв доступний на 2,3 і 5 авто.
Тел.: (050) 315 79 77

Акумулятори

АТЦ «Автопланета» пропонує Вашій увазі акумулятори для автомобілів. В асортименті представлені акумулятори для автомобілів відомих вітчизняних і зарубіжних марок: BOSCH, VARTA, SADA, A-Mega, BOX Energy та інших.

Головне завдання автомобільного акумулятора - це пуск двигуна, однак поряд з цією функцією він також забезпечує харчування різних допоміжних пристроїв, коли генератор в силу тих чи інших причин не в змозі впоратися з навантаженням.

Автомобільний акумулятор відповідає за електроживлення і у випадку, якщо двигун автомобіля вимкнений або працює на холостому ходу, проте в цьому випадку тривале використання батареї не рекомендується, оскільки воно може призвести до глибокого розряду і зниження характеристик пристрою. У нашому магазині ви знайдете тільки якісні і довговічні акумулятори для автомобілів, заслужено користуються популярністю у автоаматорів.

Ми постаралися зібрати для Вас акумулятори автомобільні широкого цінового діапазону, щоб Ви могли легко вибрати відповідну батарею в залежності від ваших потреб і фінансових можливостей. На всі акумулятори для автомобілів, представлені в магазині «Автопланета», надається гарантія. Термін гарантії на акумулятори для автомобілів залежить від типу батареї і зазвичай становить 12 або 24 місяці.

Наша компанія є офіційним дилером автоакумулятора BOSCH, що говорить про високу якість наших акумуляторів. На сьогоднішній день на ринку авто акумуляторів існують величезна кількість моделей, що розрізняються по ряду параметрів, таких як, напруга, способи кріплення на автомобілі, розміщення клем та інші. Також акумулятор для авто має наступну основну характеристику - електричну ємність.

Саме на неї варто звертати увагу при виборі будь-якого акумулятора для автомобіля. У нашому магазині Ви можете підібрати собі автомобільний акумулятор, вибравши потрібні Вам параметри і марку авто акумулятора. Ви будете приємно здивовані порівняно низькими цінами і високою якістю наших акумуляторів для авто.

Висококваліфіковані спеціалісти нашого автотехцентру, що пройшли спеціальну підготовку, завжди допоможуть Вам підібрати акумулятор який ідеально підходить саме для Вашого автомобіля.