Заявка
Для отправки заявки заполните форму:

Ваше имя*:
Телефон*:
E-mail:
Нажав кнопку «Отправить», я даю согласие на обработку моих персональных данных и получение рекламы.
* - поля, обязательные для заполнения.
Запасные части (050) 388-15-62
Салон Hyundai (050) 494-55-50
Салон KIA (050) 388-10-08
Сервіс (050) 388-18-71
Салон Great Wall (050) 388-18-93
Салон Jac (050) 388-18-93
м.Херсон, вул. Залізнична, 2-а
+38 (0552) 42-39-60
У наявності більше 60 автомобілів.
Оформлення протягом дня (приїхали-купили-поїхали).
Тест-драйв доступний на 2,3 і 5 авто.
Тел.: (050) 315 79 77

ТМ "Маяк" (автомобільні лампи, діоди, двірники)

АТЦ "Автопланета", будучи дилером ТМ "Маяк" на півдні Україні, пропонує Вашій увазі продукцію ТМ "Маяк" оптом і в роздріб.

Пропонуємо Вашій увазі:

Лампи розжарювання 12В, 24В (від 1Вт до 21Вт, цокольні, безцокольние, одно-і двоконтактний, зміщений штифт, "японський стандарт", білі, жовті, сині, зелені, салонні)Галогенні лампи 12В, 24В (Standart, Super Light, Blue, Gold, ULTRA)NEW!

Світлодіоди (габарити, стоп, стоп + габарит, салон, підсвічування номерного знака, освітлення приладової панелі, світлодіодні стрічки фронтального і бічного випромінювання)Ксенон (комплекти, блоки розжига, лампи)

Хомути черв’ячніЩітки склоочисників (каркасні, зі спойлером, безкаркасні) від 13 "(330мм) до 26" (650мм)

Ні для кого не секрет, що в сучасному світі автомобіль давно перестав сприйматися як розкіш чи просто засіб пересування. Один раз сівши за кермо нам уже важко відмовитися від комфорту пересування, швидкості і можливостей оперативного вирішення наших повсякденних справ. Автомобіль стає частиною нашого життя. Поряд з комфортом для автолюбителів і професіоналів основоположним фактором є безпека, адже висока щільність і зростаюча швидкість дорожнього руху пред’являють до неї все більш високі вимоги.

ТМ «МАЯК» активно виступає за безпеку дорожнього руху. Саме тому вся пропонована на українському ринку продукція покликана забезпечити кращі рішення для максимальної безпеки і комфорту на дорозі кожного водія.

Одним з найбільш важливих критеріїв системи безпеки автомобіля є світло. Особливо це першочергово в нічний час доби. Адже як тільки опускаються сутінки, число аварій збільшується на 80%. Саме тому автомобільні лампи та системи освітлення є головним і найбільш пріоритетним напрямком розвитку ТМ «МАЯК». Вони включають в себе автомобільні лампи розжарювання для скутерів, мотоциклів, легкових автомобілів, вантажівок і різної дорожньої техніки на 6, 12 і 24В, автомобільні галогенні лампи головного і додаткового висвітлення, світлодіодні лампи та джерела світла на їх основі, а також ксенонові монтажні комплекти і лампи на заміну.

Одним з фактів, що підтверджує високу компетенцію виробника є довгострокові багаторічні поставки автомобільних ламп ТМ «МАЯК» на автоскладальні підприємства Корпорації «БОГДАН», ЗАТ «ЗАЗ» та інші заводи, комплектуючі автомобільні світлові прилади автолампи. Краще співвідношення ціна / якість послужило предопределяющим у виборі ТМ «МАЯК» як основного постачальника на ці підприємства. «Бачити все і бути видним всім» - цей принцип повинен бути основним для автомобільних ламп будь-якого виробника. Саме тому для ТМ «МАЯК» він є основоположним принципом, яким керуються висококваліфіковані фахівці, які застосовують останні досягнення в області технологій виробництва розробок та створення нових інноваційних автомобільних ламп і систем освітлення під ТМ «МАЯК» для гарантованої безпеки всіх учасників дорожнього руху. З автомобільними лампами «Маяк» - більше світла, краще видимість, вище безпеку!

Торгова марка «МАЯК» сьогодні також докладає зусилля по заміні традиційних ламп розжарювання на світлодіодні. Переваги світлодіодів на обличчя - це низьке енергоспоживання, високий ресурс міцності, довгий термін служби, висока яскравість, екологічна і протипожежна безпека поряд з відсутністю ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання впливає на пластикову оптику фар. Всі ці фактори сприяють до широкого застосування світлодіодів в автомобілебудуванні.Світлодіодні лампи МАЯК мають наступні переваги:

- Низьке енергоспоживання - на 80% менше, ніж у ламп розжарювання;

- Високий ресурс міцності - ударна і вібраційна стійкість;

- Тривалий термін служби - не менше 20 000 годин (у ламп розжарювання - до 1000 годин);

- Висока яскравість (у ламп розжарювання середній рівень);

- Екологічна і протипожежна безпека - відсутній газонаполнение і лампи майже не нагріваються;

- Відсутня ультрафіолетове і інфрачервоне випромінювання, що забезпечує довговічність пластмасових елементів сучасних фар;

- Окупність - зазначені вище достоїнства з лишком виправдовують вкладені кошти.

В асортимент продукції ТМ «МАЯК» поряд з лампами і освітлювальними приладами входять черв’ячні хомути з нержавіючої сталі. Хомути черв’ячні «МАЯК» традиційно відомі своїм стабільною якістю і привабливими цінами. У товарній лінійці хомутів «МАЯК» є асортимент, повністю забезпечує потреби будь-якого автомобіля.

Новинка цього року - щітки склоочисників ТМ «МАЯК». Серія щіток «САФАРІ» включає в себе щітки каркасні стандартні, серія "AUTOSPORT" - щітки каркасні зі спойлером. Серія «WIPER» безкаркасні щітки зі спойлером, виготовлені за унікальною технологією.

Запрошуємо до співпраці партнерів.Низькі ціни. Доставка.З питань продажу та поставок звертайтеся по телефону (0552) 42-39-61