Заявка
Для отправки заявки заполните форму:

Ваше имя*:
Телефон*:
E-mail:
Нажав кнопку «Отправить», я даю согласие на обработку моих персональных данных и получение рекламы.
* - поля, обязательные для заполнения.
Запасные части (050) 388-15-62
Салон Hyundai (050) 494-55-50
Салон KIA (050) 388-10-08
Сервіс (050) 388-18-71
Салон Great Wall (050) 388-18-93
Салон Jac (050) 388-18-93
м.Херсон, вул. Залізнична, 2-а
+38 (0552) 42-39-60
У наявності більше 60 автомобілів.
Оформлення протягом дня (приїхали-купили-поїхали).
Тест-драйв доступний на 2,3 і 5 авто.
Тел.: (050) 315 79 77

Обслуговування та ремонт кондиціонерів

 

«АВТОПЛАНЕТА» пропонує професійний ремонт і заправку автомобільного кліматичного обладнання будь-якої марки.  Оптимальний клімат в салоні автомобіля не просто підвищує комфортність, але і створює умови для ефективності та безпеки їзди, впливаючи на самопочуття водія. Рекомендується здійснювати діагностику кондиціонерів приблизно раз на рік, тоді сприятливі параметри температури і вологості будуть справно підтримуватися. Для ефективної експлуатації необхідно своєчасне обслуговування та ремонт кондиціонерів.

 

Професійний ремонт кондиціонерів на «АВТОПЛАНЕТА» Кондиціонер давно перестав бути розкішшю і є невід’ємною частиною більшості сучасних машин - звернувшись до нас, ви зможете провести ремонт і заправку кондиціонера для будь-якої моделі автомобіля. Якщо вам необхідна заправка кондиціонерів в Херсоні - фахівці нашої фірми швидко і якісно здійснять всі необхідні роботи. Ціна заправки кондиціонера не велика, особливо якщо враховувати можливі негативні наслідки, до яких може призвести ігнорування цієї процедури. Також ми виробляємо ремонт радіатора кондиціонера, конденсора, випарників та інших частин цієї кліматичної системи. 

Віддайте перевагу якісному ремонту кондиціонерів в «АВТОПЛАНЕТА» - і ваше авто знову буде радувати вас бездоганним кліматичним комфортом. Заправка кондиціонера авто з дотриманням технології, рекомендованої виробником Вашої марки автомобіля. Крім регулярного профілактичного обслуговування, яке включає і антибактеріальну обробку, необхідно виробляти і заправку автомобільних кондиціонерів. При цьому вибираючи фірму, якій ви зможете доручити заправку кондиціонера автомобіля, має змив віддавати перевагу спеціалізованим технічним центрам. Це пояснюється тим, що заправка кондиціонера авто повинна проводитися на професійному обладнанні. Доступна ціна на заправку кондиціонерів є ще одним з переваг співпраці з нами. Також здійснюючи монтаж і ремонт кондиціонерів, необхідно використовувати технологію, яка рекомендована виробником даного кліматичного обладнання. Ремонт кондиціонерів в Херсоні на фірмі «АВТОПЛАНЕТА» - пропозиція високотехнологічних рішень. 

 

До чого може привести неправильна заправка кондиціонера автомобіля? Наведемо кілька прикладів можливих наслідків неякісної заправки кондиціонерів. Якщо залити хладагент в недостатній кількості, це створює умови, в яких кондиціонер функціонує з незаповненим випарником, - така неякісна заправка кондиціонера авто може призвести, в остаточному підсумку, до низького тиску всмоктування і навіть перегріву компресора, що, в свою чергу, спровокує вихід агрегату з ладу.

 

Крім того, за такої неправильної заправки кондиціонера знижується його продуктивність. Якщо, навпаки, заправити занадто багато хладагента, то в цьому випадку заправка кондиціонера автомобіля викликає переповнення конденсатора, що провокує підвищення тиску нагнітання - так утворюється можливість попадання рідкого хладагента в компресор, що призводить до пошкодження клапана. 

 

Надмірно низька вартість заправки кондиціонера, пропонована в невеликих автосервісах, може привести до подібних небажаних наслідків і, в кінцевому рахунку, вилитися в дорогий ремонт. У нашій майстерні проводиться заправка кондиціонерів авто за цінами, які відповідають ситуації на ринку і не вдарять по вашому гаманцю. 

 

Заправка кондиціонерів на фірмі «АВТОПЛАНЕТА» - гарантія якості роботи Ми маємо сучасну технічну базу для проведення діагностики, заправки і ремонту автомобільних кондиціонерів, що дозволяє нам надавати гарантії на всі виконані роботи. Професійна заправка автомобільних кондиціонерів складається з декількох етапів: Спочатку проводиться діагностика автомобільних кондиціонерів, в ході якої перевіряється герметичність і виявляються причини втрати фреону. 

 

Якщо витоків не виявлено, тоді здійснюється заправка кондиціонера. Далі, якщо в системі виявлено повітря або вода, то для їх усунення, використовують вакуумний насос. Вакуумирование проводиться також після монтажу і ремонту кондиціонера, після заміни будь-яких компонентів перед заправкою фреоном або при заміні самого хладагента. 

 

Тепер, якщо не виявлено розгерметизацію, проводиться безпосередньо сама заправка кондиціонерів і долив масла. При цьому необхідно пам’ятати, що однією з причин, по якій також рекомендується доручити заправку і ремонт автомобільних кондиціонерів кваліфікованим майстрам, є те, що фреон, по суті, токсична речовина, тому з ним треба працювати дуже обережно. 

 

Після ремонту кондиціонера заправку можна здійснювати тільки певним типом фреону і масла, які підходять саме для даної системи. Діагностика та ремонт кондиціонерів - якісно і максимально швидко. Навіть самий надійний механізм з плином часу виходить з ладу, кондиціонер не є винятком, якщо вам необхідний ремонт або обслуговування кондиціонерів - приїжджайте до нас на сервіс. 

 

Первинна діагностика роботи кондиціонерів, що проводиться професійно, дозволяє виявити причини можливих несправностей. Діагностика автомобільних кондиціонерів включає: Візуальний контроль, що випереджає ремонт кондиціонерів, дозволяє визначити зношеність деталей, наявність перегинів шлангів і дротів, працездатність вентиляторів, чистоту фільтра і т.д. Це дає можливість виділити проблемні місця, що потребують в кондиціонері авто ремонту. 

 

Проводиться перевірка на наявність сторонніх запахів і звуків, виявлення яких також може свідчити на користь необхідності проведення ремонту кондиціонерів. Наприклад, стукіт може сигналізувати про знос підшипника або елементів компресора, а шум в електромагнітної муфті вкаже на несправність в харчуванні - в цьому випадку також буде потрібно ремонт кондиціонерів авто. 

 

Неприємні запахи в корпусі випарника можуть стати сигналом розвитку патогенних мікроорганізмів, які можуть бути і збудниками простудних захворювань - обробка спеціальним антибактеріальним розчином і ремонт кондиціонера з заміною фільтру і тестуванням роботи зливу дозволяє ефективно вирішити цю проблему. Діагностика та ремонт кондиціонерів включає обов’язкову перевірку на герметичність. 

 

Порушення герметичності, як правило, викликає необхідність ремонту кондиціонерів авто, оскільки призводить до зменшення кількості хладагента, до потрапляння всередину системи води та повітря, а цей фактор може спровокувати виведення з ладу ТРВ, компресора і деяких інших елементів. 

 

Така ситуація є досить серйозною і вимагає оперативного професійного ремонту автомобільних кондиціонерів. Найбільш часто витоку виникають, у зв’язку з чим і потрібно ремонт кондиціонерів, в місцях з’єднання системи кондиціювання та на ділянках, що піддаються впливу вібрації. Крім того, при здійсненні діагностики роботи кондиціонерів проводиться перевірка справності електричного кола і працездатності компресора.

 

Діагностика автомобільних кондиціонерів Для того щоб швидко і точно визначити витік фреону при обслуговуванні та ремонті автомобільних кондиціонерів співробітниками нашої майстерні застосовується спеціальне електронне мікропроцесорне обладнання. Для ремонту радіатора кондиціонера і деяких інших елементів в нашому арсеналі представлений широкий вибір технічних засобів, включаючи пайку, порошкове напилення і зварювання аргоном. 

 

Так, наприклад, якщо виявлені елементи кондиціонера, в яких виявлені механічні ушкодження, наскрізні отвори, то ремонт радіатора кондиціонера або інших деталей, як правило, здійснюється з допомогою аргонно-дугового зварювання. Елементи, вже виробили свій експлуатаційний ресурс, не підлягають ремонту в кондиціонерах авто, а вимагають заміни. 

 

Визначити необхідність ремонту кондиціонера і його заправки можна тільки після здійснення діагностики.

 

Ремонт кондиціонерів на "АВТОПЛАНЕТА" - гарантія на проведені роботи Професійний монтаж і ремонт кондиціонерів, що припускає використання високотехнологічного обладнання і залучення кваліфікованого персоналу, дозволяє гарантувати високу якість кінцевого результату. 

 

Довіряючи ремонт кондиціонерів нашим фахівцям, ви можете бути впевнені не тільки в якості, а й дотримання обіцяних строків. Ремонт кондиціонерів авто проводиться нами дуже швидко. 

 

Прийнятна вартість заправки кондиціонера і можливість у найкоротші терміни знову сісти за кермо свого авто - це те, що ми пропонуємо нашим замовникам.

 

 

Запрошуємо Вас відвідати на сервіс-центр! 

Контактні телефони: Сервіс - 050-388-18-71, 067-553-15-28Bosch сервіс - (0552) 42-45-16; Hyundai-сервіс - (0552) 43-63-03; KIA-сервіс - (0552) 46-04-49  

Будемо раді Вас бачити!