Заявка
Для отправки заявки заполните форму:

Ваше имя*:
Телефон*:
E-mail:
Нажав кнопку «Отправить», я даю согласие на обработку моих персональных данных и получение рекламы.
* - поля, обязательные для заполнения.
Запасные части (050) 388-15-62
Салон Hyundai (050) 494-55-50
Салон KIA (050) 388-10-08
Сервіс (050) 388-18-71
Салон Great Wall (050) 388-18-93
Салон Jac (050) 388-18-93
м.Херсон, вул. Залізнична, 2-а
+38 (0552) 42-39-60
У наявності більше 60 автомобілів.
Оформлення протягом дня (приїхали-купили-поїхали).
Тест-драйв доступний на 2,3 і 5 авто.
Тел.: (050) 315 79 77

Раскатка литих дисків

У Вас трапилася неприємність? Ви налетіли колесом на яму і серйозно пошкодили ще зовсім новий литий диск? 

У Вас є вибір: купити новий диск, витративши час на пошуки відповідного до решти трьох і заплативши за це не менше 100 у.о., або спробувати його відновити.

Звертайтеся до нас і ми допоможемо Вам знайти правильне рішення у цій ситуації.Наші кваліфіковані фахівці на наявному у нас сучасному обладнанні проведуть діагностику дефекту литого диска. На основі діагностики Вам буде запропонований варіант ремонту та названа ціна за нього. 

Але не кожен литий диск може бути відновлений. 

Наш сервіс гарантує якість відновлених нами дисків, тому диски, які не підлягають відновленню, ми не ремонтуємо, а повертаємо клієнтам з поясненням причин неможливості ремонту.Ми не займаємося "прокаткою литих дисків". На думку фахівців у галузі виготовлення литих дисків так звана "прокатка" призводить до зміни структури металу. 

Це тягне за собою ослаблення дисків і робить їх безпечну експлуатацію у подальшому практично неможливою.

Нашими фахівцями для ремонту використовується спеціальне устаткування при суворому дотриманні технологічного процесу, рекомендованого виробниками литих дисків. В процесі ремонту ми враховуємо всі фізико-механічні зміни, що відбулися з литим диском при його деформації, і, виходячи з цих даних, приймаємо рішення, який спосіб застосувати в даному конкретному випадку.

Деталь, в даному випадку литий диск, для зняття залишкової напруги і перекази металу деякої пластичності попередньо прогрівається при температурі 150-200 ° С. Після цього в розігрітому стані диск проходить процес формування (метал витягується на спеціальному стенді), тобто, йому повертають його геометричні параметри. 

При даному способі редагування відбуваються дуже незначні хімічні зміни структури металу диска, що дасть можливість подальшої його повноцінної експлуатації. Ремонт сталевих дисків (прокатка дисків) проводиться на спеціальних електро-механічних верстатах, де диск затискається в ролики повторюють його первісну конфігурацію і в процесі обертання вирівнюється.Аргонно-дугове зварювання Аргонова зварювання в даний час широко застосовується при ремонті різних частин і вузлів автомобілів 

При цьому особливістю аргонно дугового зварювання є можливість застосування цієї технології в багатьох суміжних областях, що дозволяє проводити повний спектр робіт з алюмінієм, нержавіючої сталлю, чавуном, титаном і кольоровими металами.Застосування аргоновому зварювання - оптимальний варіант вирішення проблем з механічним пошкодженням, оскільки вартість зварювання значно нижче вартості заміни пошкодженої деталі.Литий диск, а тим більше кований, складається з алюмінію з різними присадками, що додають диску жорсткість.

Алюміній має властивості миттєво окислюватися в повітряному середовищі і покриватися на поверхні тонкою плівкою. Внаслідок цього, звичайна сварка безсила перед цим металом, потрібний захист від оксиду - аргон.Для закладення сколів і розривів у місцях замінаній застосовуються аргонова зварювання і спеціальна видаткова дріт, яка, розплавляючись, займає пошкоджене місце.

З її допомогою вдається відтворювати втрачені фрагменти обода, заповнивши місце металом і надавши потрібну форму шліфувальним інструментом.

Легкосплавний диск до (загублена частина посадочної доріжки, зовнішнього бурту і хампа диска) і після ремонту

    

          

 

 Запрошуємо Вас відвідати на сервіс-центр! 

Контактні телефони: Сервіс - 050-388-18-71, 067-553-15-28Bosch сервіс - (0552) 42-45-16; Hyundai-сервіс - (0552) 43-63-03; KIA-сервіс - (0552) 46-04-49  

Будемо раді Вас бачити!