Технiчнi особливостi

Економічний двигун

Під капотом JAC S3 знаходиться 1,6-літровий VVT бензиновий двигун з максимальною потужністю 118 к.с. і максимальним обертовим моментом 160 Нм.

Технологія VVT покращує потужність двигуна і економію палива, одночасно знижуючи шкідливі викиди. Згідно з нормами токсичності автомобіль відповідає стандартам Євро 5.

Головна особливість Джак С3 — економну витрату палива: в заміському циклі двигун споживає всього лише від 5,6 л / 100 км. Силовий агрегат працює в парі з 6-ступінчастою механічною КПП або безступінчатим варіатором CVT.

Безпека

Спроектований відповідно до стандартів безпеки, JAC S3 забезпечує надійний захист водія і пасажирів.

Кузов автомобіля на 55% складається з високоміцної сталі. Крім міцної конструкції, модель також оснащена системами активної безпеки, такими як ABS, EBD, BOS, EBA і ESP. ABS дозволяє скоротити гальмівний шлях на слизькій дорозі, запобігає блокуванню коліс автомобіля при екстреному гальмуванні. Ефективність гальмування підвищується за рахунок вентильованих гальмівних дисків. У критичних ситуаціях стійкість під час водіння і збереження траєкторії руху гарантує електронна система стабілізації ESP.

Система HSA — система контролю підйому вгору

Система допомоги при підйомі включається автоматично, коли автомобіль піднімається на схил понад 3%, і запобігає скочування автомобіля назад.

JAC S3

Галерея

 
Хочете задати запитання? Ми зв'яжемось з Вами