03.02.2020

BMW 1-й серії

Початкова цiна
680 985 грн

Технiчнi особливостi

Двигун BMW M135i xDrive.

Кращий спортсмен, який доставляє щире задоволення від кермування: 4-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo в BMW M135i xDrive володіє особливою потужністю, оскільки він оснащений новими поршнями, збільшеним турбонагнітачем, оптимізованим напрямком повітря, високоефективним комплектом охолодження та вихлопною системою М.

Рульове управління M Sport.

Спортивне рульове керування М, включаючи сервотронік, підвищує чуйність і точність рульового управління, а також зменшує зусилля, необхідне для оберта рульового колеса. Автомобілем можна керувати більш точно, завдяки чому рух може бути дуже динамічним, особливо на звивистих дорогах.

Коробка передач Steptronic Sport.

8-ступінчаста спортивна автоматична коробка передач Steptronic відрізняється неймовірно швидкими спортивними перемиканнями передач. В автоматичному або ручному режимах передачі можуть перемикатися за допомогою важеля селектора або підрульових пелюсток — для комфортного руху з постійною швидкістю або неймовірно динамічного водіння. У режимі SPORT перемикання передач здійснюється за максимально спортивним алгоритмом.

Адаптивна підвіска.

Система адаптивної підвіски дозволяє адаптувати характеристики амортизаторів відповідно до дорожньої ситуації і забезпечує поєднання комфорту і динаміки з найвищим рівнем безпеки. Перемикач режимів руху дозволяє Вам вибирати між стандартним режимом COMFORT або режимом SPORT.

Спортивне шкіряне рульове колесо.

Чорне спортивне шкіряне кермо з трьома спицями має оцинковане декоративне оздоблення. Товстий обід і контурні упори для великого пальця забезпечують виключно приємне відчуття хвату.

Спортивні сидіння.

Спортивні сидіння мають високі сидіння і подушки спинки, забезпечуючи оптимальну підтримку водієві і передньому пасажирові навіть під час спортивної їзди на поворотах. Кут сидіння, глибина сидіння і ширина спинки сидіння водія можуть регулюватися індивідуально.

Обробка салону ‘Illuminated Berlin’.

Внутрішнє оздоблення ‘Illuminated Berlin’ з акцентом ‘High Matt’ на приладовій панелі й обробці дверей надають салону прогресивну атмосферу з високим почуттям цінності. Мерехтливий фоновий візерунок непомітно створює як привабливу, так і приємну атмосферу в автомобілі.

Скляний дах Panorama.

Відкрита скляний дах Panorama забезпечує свіже повітря. У закритому вигляді він створює яскраву, залиту світлом атмосферу в салоні. Він повністю автоматично відкривається й закривається натисканням кнопки або за допомогою ключа автомобіля. Дах оснащений функціями підйому й закриття, жалюзями на роликах і дефлектором вітру.

BMW 1-й серії

Галерея