Початкова цiна
456808 грн

Технiчнi особливостi

Потужність за межами уявного

Кожен крок вперед спрямований в майбутнє. Ведучий в своєму класі 1,5-літровий ефективний турбований двигун генерує 105 кВт потужності і 202 Нм крутного моменту.

Силовий агрегат працює в парі з економічною 6-ступінчастою автоматичною трансмісією, забезпечуючи високу продуктивність.

Технології комфорту, які окриляють

Вдосконалені алгоритми безпеки подарують Вам душевний спокій. Технологія безключового доступу дозволить легко входити і виходити, а для того, щоб відчути радість водіння, Вам достатньо лише натиснути на кнопку «Start Engine».

Управління аудіо, Bluetooth і круїз-контролем на кермі подарує більше задоволення від водіння і дозволить менше відволікатися від дороги.

CarPlay

Слухайте музику, відповідайте на дзвінки, керуйте навігацією — з підтримкою Carplay керування автомобілем стане набагато комфортніше, цікавіше і різноманітніше.

Максимальна безпека. Макстимальна підтримка.

Рухайтеся вперед з упевненістю! Новий HAVAL H2 готовий надати Вам свою надійну підтримку в будь-якій дорожній ситуації.

Дивовижне оновлення професійної підвіски SUV, ESP нового покоління (система курсової стабілізації), а так само TCS (антипробуксовочна система) забезпечує комфортне управління на всіх видах доріг.

6-подушок безпеки

HAVAL H2 оснащений кузовом надзвичайно високої жорсткості і конструкцією підвищеної якості, яка дозволяє водієві та пасажирам відчувати себе в безпеці.

Залежно від комплектації HAVAL H2 володіє 6-ю подушками безпеки, які забезпечують всебічний захист для пасажирів в екстрених ситуаціях.

Haval Н2

Галерея

 
Хочете задати запитання? Ми зв'яжемось з Вами