03.02.2020

BMW 2 Coupe

Початкова цiна
759 984 грн

Технiчнi особливостi

Керування

Моторний, відмітний, точний. Керування BMW 2 серії Купе — це захоплююча суміш незламної потужності, а також точний контроль та керування. Непереборні аргументи включають динамічний задній привід, керування запуском, варіативне спортивне керування та ідеальний розподіл ваги на осі 50:50. Все реалізовано у компактних розмірах радикального спортивного купе. Кожен маневр, кожен поворот, кожний дотик до педалі акселератора створює унікальне відчуття від водіння, що виходить за межі будь-яких норм. І вже ніколи не відпускає водія.

8-ступінчаста коробка передач Steptronic.

8-ступінчаста коробка передач Steptronic дозволяє особливо високий ступінь зміни передач і комфорту водіння завдяки вузькому розподілу передавальних чисел та мінімальному інтервалу перемикання. Це об’єднує максимальний комфорт з відчуттям вражаючої динаміки та низького споживання палива.

Активний круїз-контроль

Активний круїз-контроль з функцією Stop & Go, що має систему попередження зіткнення з функцією гальмування, підтримує швидкість, попередньо обрану водієм, а також відстань до автомобіля попереду. Автомобіль бере на себе прискорення і гальмування, і зберігає заздалегідь визначену відстань до автомобіля попереду, навіть у повільному русі та у заторах до повної зупинки.

Допомога при паркуванні

Система допомоги при паркуванні полегшує паркування паралельно або перпендикулярно до проїзної частини. Система працює шляхом заміру навіть вузьких потенційних місць для паркування під час руху на низький швидкості. Як тільки-но знайдено підходяще місце, система допомоги при паркуванні бере на себе рульове керування, в той час як водій відповідає за вибір правильної передачі, а також за натискання педалей акселератора та гальм.

BMW 2 Coupe

Галерея