03.02.2020

BMW 2 Gran Tourer

Початкова цiна
757 771 грн

Технiчнi особливостi

БЕНЗИНОВІ ДВИГУНИ BMW TWINPOWER TURBO.

Бензинові двигуни з технологією BMW TwinPower Turbo останнього покоління вирізняються своєю надзвичайною потужністю та високим рівнем чутливості при натисканні на педаль акселератора навіть за малих обертів. У той самий час, у порівнянні зі своїми попередниками, вони є більш економічними, мають нижчий рівень вихлопу і вищий показник експлуатаційних характеристик. Такий інноваційний двигун оснащений високоточною системою вприскування палива, системою контролю роботи клапанів Valvetronic, включаючи здвоєну систему Vanos, , а також надсучасним турбокомпресором і представляє собою основу філософії BMW EfficientDynamics

ДИЗЕЛЬНІ ДВИГУНИ BMW TWINPOWER TURBO.

Дизельні двигуни з технологією BMW TwinPower Turbo нового покоління є прекрасним прикладом реалізації філософії BMW EfficientDynamics і поєднують у собі найвищі показники потужності та експлуатаційних характеристик, і найнижчі – витрати пального. Дизельні двигуни славляться і своєю надзвичайною потужністю та високим рівнем чутливості при натисканні на педаль акселератора за будь-яких обертів, і низькими витратами палива. Їх також добре знають за їхню ефективність та динамічність, а також за низький рівень вихлопу й тертя, що в свою чергу забезпечує максимальне задоволення від водіння.

ГНУЧКІСТЬ У КАБІНІ ВОДІЯ

Великі передні фари підкреслюють функціональність автомобіля. Та важливе не тільки зовнішнє враження. Регульовані сидіння і велика кількість місць для зберігання також забезпечують неперевершену гнучкість.

УНІВЕРСАЛЬНІ ЗАДНІ СИДІННЯ

Простір задньої частини салону Вашого BMW 2 серії Гран Турер ідеально відповідає усім Вашим потребам. В залежності від того, що потрібно транспортувати, Ви можете просто потягнути, штовхнути і скласти сидіння, щоб швидко перетворити три повноцінні сидіння в додаткове місце для багажу. Завдяки спинкам задніх сидінь з можливістю складання у співвідношенні 40:20:40 та можливістю регулювання кута нахилу, заднє сидіння забезпечує додаткові зручності під час завантаження та неперевершену універсальність.

ТРЕТІЙ РЯД СИДІНЬ

Складний третій ряд сидінь для двох додаткових пасажирів (доступний опціонально) збільшує кількість посадочних місць в салоні BMW 2 серії Гран Турер. Універсальність салону доповнюється тим, що цей ряд сидінь можна заховати в підлогу салону, створюючи плоску поверхню для розміщення вантажу та збільшуючи гнучкість використання салону.

BMW 2 Gran Tourer

Галерея