03.02.2020

BMW 5-й Sedan

Початкова цiна
1 087 373 грн

Технiчнi особливостi

BMW 520D EFFICIENTDYNAMICS EDITION

Чотирициліндровий 2-літровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo моделі BMW 520d забезпечує чудову паливну ефективність без шкоди для робочих характеристик двигуна. Маючи вражаючу вихідну потужність 140 кВт (190 к.с.), агрегат здатний розганяти автомобіль з 0 до 100 км/год за 7,5 с.*

BMW EfficientDynamics

У BMW 5-ої серії пакет передових технологій BMW EfficientDynamics, серед іншого, знайшов вираження у фірмовому дизайні решітки радіатора. Коли потреба в охолоджувальному повітрі знижується, активні повітряні заслінки всередині решітки радіатора залишаються у закритому положенні. Це дозволяє досягти величини коефіцієнта аеродинамічного опору cd всього 0,22 — унікального показника в даному класі.

СИСТЕМА ОБ’ЄМНОГО ЗВУЧАННЯ BOWERS & WILKINS DIAMOND

Систем об’ємного звучання Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound з двома високочастотними динаміками забезпечують студійну якість аудіо для кожного сидіння в автомобілі. Розташування 16 колоно було ретельно продумане та заворожує неповторним звучанням. Колонки обладнані спеціальною підсвіткою, яка створює візуальний акцент на неперевершеній якості звуку.

ЗВ’ЯЗОК

Мобільний застосунок My BMW Remote App під iOS та Android для гібридних автомобілів з можливістю зарядки відображує детальну інформацію про поточний стан BMW 530e iPerformance, наприклад рівень заряду батареї та запас ходу. Час зарядки можна встановити на тижневому таймері за допомогою системи дистанційного керування.

BMW 5-й Sedan

Галерея