03.02.2020

BMW 6 серії Gran Turismo

Початкова цiна
1 426 233 грн

Технiчнi особливостi

Двигуни BMW 6 серії Gran Turismo

Двигуни BMW 6 серії Gran Turismo мают високу потужність і є джерелом справжнього задоволення від водіння. Використання найсучасніших технологій дозволяє домогтися неймовірного потенціалу потужності в поєднанні з легким набором високих обертів і плавністю в роботі. Інноваційні системи BMW EfficientDynamics сприяють досягненню найкращих показників викидів СО2 і витрат палива.

ПОЛЕГШЕНА КОНСТРУКЦІЯ АВТОМОБІЛЯ BMW

MW EfficientLightweight — це полегшена конструкція автомобіля, значно поліпшує динаміку і енергоефективність, і в той же час маэ високу міцність. Зниження маси — основа для відмінної динаміки і зразкової ефективності. Під час розробки різних компонентів використовуються матеріали, оптимізовані по масі, такі як високоміцна сталь, алюміній і магній.

АЕРОДИНАМІКА В ЇЇ НАЙПРИВАБЛИВІШІЙ ФОРМІ.

Силует BMW 6 Series Gran Turismo характеризується спортивною елегантністю, яку видно з першого погляду, завдяки спеціальній аеродинаміці, яка вражає з точки зору керованості, акустики та ефективності. Серед цих особливостей відзначимо активний задній спойлер, який автоматично розтягується на швидкістю 110 км / год. Як результат — скорочення коефіцієнта аеродинамічного опору і значне поліпшення зчеплення коліс з дорогою.

Асистент парковки плюс з 3D круговим оглядом

Опціональний «Асистент парковки Plus» спрощує маневрування автомобіля при паркуванні. До його складу входять система кругового огляду, включаючи вид зверху, віддалений 3D вид, функцію парковки з дистанційним керуванням (PDC), а також допомога при боковій парковці, функція екстреного гальмування Active PDC та Асистент парковки, який виконує паралельну або перпендикулярну парковку без участі водія.

Інформація «Парковка на вулиці»

Інформація «паркова на вулиці» спрощує пошук місця для парковки, за допомогою пошукової системи вільного паркувального місця в обраних великих містах. На мапі навігатора вулиці мають кольоровий код, який відображує вірогідність наявності вільного місця для парковки. Темно-синій колір відображує високий рывень вірогідності, в той час, як світло-синій – низький рівень вірогідності знайти вільне місце для парковки на вулиці.

Парковка з дистанційним управлінням

Функція парковки з дистанційним управлінням дозволяє водієві, перебуваючи поза автомобілем, дати команду припаркуватись автомобілю на вузьке парковочне місце або вийти з нього за допомогою інтерактивного ключа BMW Display Key.

BMW 6 серії Gran Turismo

Галерея