03.02.2020

BMW 7 серії Седан

Початкова цiна
2 117 096 грн

Технiчнi особливостi

4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo

Нове покоління 2,0-літрового 4-циліндрового бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo гарантує максимальне задоволення від водіння. Він відомий високою віддачею та видатною чуйністю навіть на малих обертах в поєднанні з виключно низькими показниками витрати палива і шкідливих викидів.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo

Висока потужність, чудова плавність роботи, низький рівень шуму — відмінні риси 3,0-літрового рядного 6-циліндрового двигуна BMW TwinPower Turbo останнього покоління, що входить в низку двигунів BMW EfficientDynamics. Завдяки системам Double-VANOS, Valvetronic, високоточного упорскуванню палива і турбонагнітачеві TwinS

8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo

У бензиновому 8-циліндровому двигуні BMW TwinPower Turbo використовуються два турбонагнітача і система управління клапанами Valvetronic, а також система безпосереднього впорскування палива високої точності. Двигун розвиває максимальну потужність 390 кВт (530 к.с.) і крутний момент 750 Нм. Два турбонагнітача компактно встановлені в просторі між рядами циліндрів.

12-циліндровий бензиновий двигун M Performance TwinPower Turbo

12-циліндровий бензиновий двигун M Performance TwinPower Turbo є досконалим втіленням технологій силових агрегатів. Він розвиває значну потужність і забезпечує плавний рух — унікальне поєднання, характерне тільки для двигуна V12. Все це складається в незрівнянне задоволення від кермування і подорожей.

Електродвигун

Задоволення від водіння з орієнтацією на майбутнє: центральним елементом гібридної силової установки є електромотор. Завдяки цілому ряду гібридних технологій, які доповнюють 6-циліндровий бензиновий агрегат, автомобіль може рухатися виключно на тязі від акумуляторної батареї зі швидкістю до 140 км/ч. При гальмуванні і русі накатом здійснюється рекуперація енергії і її накопичення в високовольтній акумуляторній батареї. Ідеальне поєднання економічності і динаміки.

Операційна система BMW 7.0

Інноваційна концепція BMW 7.0 робить взаємодію з функціями автомобіля більш простою та інтуїтивно зрозумілою, а управляти ними можна за допомогою жестів, голосу, сенсорної панелі і контролера iDrive. Саме для цього функціональність контролера була вдосконалена. Наприклад, тепер усіма цифровими сервісами, в тому числі і додатками, можна управляти безпосередньо.

Driving Assistant Professional

Система допомоги водієві Driving Assistant Professional пропонує оптимальний комфорт і максимум безпеки в небезпечних ситуаціях або в умовах монотонного руху завдяки асистентові підрулювання і систем контролю смуги, попередження про схід зі смуги з активним захистом від бічних зіткнень та інших функцій забезпечення безпеки.

Асистент парковки Plus

Асистент парковки Plus спрощує маневрування автомобіля при паркуванні. У нього, крім іншого, входить система кругового огляду, включаючи вид зверху і панорамний вид, а також бічна система допомоги при парковці, активна сигналізація аварійного зближення, функція екстреного гальмування, асистент паркування з направляючими лініями та асистент руху заднім ходом.

BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional з функцією навігації включає в себе об’єднані в мережу сенсорний інформаційний дисплей з діагоналлю 10,25 » та повністю цифрову приладову панель з діагоналлю 12,3 ».

BMW 2 Active Tourer

Галерея