03.02.2020

BMW M2 Купе

Початкова цiна
759 984 грн

Технiчнi особливостi

РЯДНИЙ 6-ЦИЛІНДРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН M TWINPOWER TURBO.

Рядний 6-циліндровий двигун M TwinPower Turbo відрізняється чудовою чуйністю, найвищою плавністю роботи та винятковими характеристиками потужностей. Більш того, даний двигун з робочим об’ємом 3,0 літра відрізняється благородним спортивним звуком. Завдяки системі змащення із зворотним насосом двигун отримує потрібну кількість мастила навіть при максимальному повздовжньому і бічному прискоренні на гоночній трасі.

6-ступенева коробка передач M.

Легка і компактна конструкція 6-ступеневої коробки передач M знижує масу автомобіля, що дозволяє покращити динамічні риси, маневреність, прискорення та паливну економічність. Полегшена коробка передач забезпечує також практично ідеальний розподіл навантаження на вісі (50:50), забезпечуючи автомобілю більш нейтральну та передбачувану керованість в будь-якій ситуації.

Безпека та комфорт у BMW M2 Купе.

У питаннях активної та пасивної безпеки нема місця компромісам. Завдяки багатому оснащенню BMW M2 Купе здатний прийняти будь-який виклик. При цьому орієнтація автомобіля M на водія та високий рівень комфорту сприяє миттєвим реакціям як на гоночній трасі, так і при повсякденному русі. А пропозиції BMW Service Inslusive, які відповідають усім вашим вимогам, гарантують, що ваш автомобіль завжди буде в найкращому стані.

ПАСИВНА БЕЗПЕКА.

Кожен автомобіль BMW має набір інтелектуальних систем безпеки, які зводять до мінімуму небезпеку виникнення дорожньо-транспортних пригод та забезпечують відчуття безпеки. Міцна об’ємна силова структура та продумане використання особливої високомісної сталі гарантують максимальну жорсткість пасажирського салону при одночасному зниженні до мінімуму маси кузова.

BMW M2 Купе

Галерея