03.02.2020

BMW M4 Cabrio

Початкова цiна
2 177 661 грн

Технiчнi особливостi

ВІД 0 ДО 100 КМ/ГОД ЗА 4,4 СЕКУНДИ.

Рядний шестициліндровий бензиновий двигун об’ємом 3,0 л M TwinPower Turbo поєднує в собі найкраще з двох світів: високу частоту обертів до 7.600 об/хв та величезну потужність при максимальному моменті у 550 Нм. Пряме впорскування з подвійним турбонагнітанням і типовими тонкими настройками M змушує двигун реагувати на найлегші доторки до педалі газу енергійним рухом і впевненою тягою. Численні інновації, такі як безштуцерна конструкція або полегшений кований колінчастий вал в рамках концепції інтелектуальних полегшених конструкцій поліпшують динаміку та прискорюють розгін, зменшують споживання палива, а також дають можливість розподіляти навантаження на осі у майже ідеальному співвідношення 50:50. А ось і винагорода: безпрецедентно гнучке управління, підкреслене звучанням двигуна M, яке ні з чим не сплутати.

ДИФЕРЕНЦІАЛ ACTIVE M.

Активний диференціал Active M оптимізує стабільність тяги та керування під час зміни смуг руху або прискорення після повороту, при подоланні поворотів на високій швидкості або коли різні колеса знаходяться на поверхнях з різним покриттям. Оптимізацію тяги забезпечує пристрій із електронним керуванням, який зменшує різницю між швидкостями обертання задніх коліс.

АДАПТИВНА ПІДВІСКА M.

Завдяки електронному регулюванню амортизаторів, адаптивна підвіска Adaptive M автоматично налаштовує автомобіль до різних особливостей дороги та умов руху. Налаштування підвіски також можна регулювати для більшого комфорту або спортивної динаміки, використовуючи режими COMFORT, SPORT та SPORT+ на перемикачі режимів Driving Experience Control.

BMW M4 Cabrio

Галерея