04.02.2020

BMW X1

Початкова цiна
701 281 грн

Технiчнi особливостi

4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

Нове покоління 2,0-літрового 4-циліндрового бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo гарантує максимальне задоволення від водіння. Він відомий високою віддачею і видатною чуйністю навіть на малих обертах в поєднанні з виключно низькими показниками витрати палива і шкідливих викидів.

xDrive.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive плавно та динамічно перерозподіляє крутний момент між передніми і задніми колесами для отримання максимального зчеплення з дорогою, високої динаміки і безпеки у будь-яких умовах руху. Для подальшого поліпшення маневреності електронно керована система розподілу крутного

Спортивна коробка передач Steptronic.

8-ступінчаста спортивна автоматична коробка передач Steptronic відрізняється неймовірно швидкими спортивними перемиканнями передач. В автоматичному або ручному режимах передачі можуть перемикатися за допомогою важеля селектора або підрульових пелюсток — для комфортного руху з постійною швидкістю або неймовірно динамічн

Адаптивна підвіска.

Система адаптивної підвіски дозволяє адаптувати характеристики амортизаторів відповідно до дорожньої ситуації і забезпечує поєднання комфорту і динаміки з найвищим рівнем безпеки. Перемикач режимів руху дозволяє Вам вибирати між стандартним режимом COMFORT або режимом SPORT.

Дисплеї та елементи управління.

У BMW все орієнтоване на водія: розташування всіх дисплеїв і органів управління ретельно продумане, чітко розділене і забезпечує легкий доступ. Вони згруповані за чотирма основними категоріями: водіння, комфорт, індикація і управління. Це означає, що новий водій може швидко знайти все необхідне, а його відволікання від дороги зводиться до мінімуму.

Проекційний дисплей BMW.

Кольоровий проекційний дисплей BMW виводить всю важливу інформацію безпосередньо у Вашому полі зору, дозволяючи Вам повністю сконцентруватися на управлінні автомобілем. На дисплеї можуть відображатися такі дані, як, наприклад, поточна швидкість, підказки системи навігації, індикатор обмеження швидкості (включаючи індик

Асистент водіння Plus.

Асистент водіння Plus забезпечує значне підвищення рівня безпеки та комфорту. Він має в своєму складі систему попередження про наїзд на пішоходів з функцією гальмування на міських швидкостях, систему стеження за розміткою, систему управління дальнім світлом, індикатор обмеження швидкості, круїз-контроль на базі відеокамери з функцією Stop & Go і асистента руху в пробках.

Асистент паркування.

Асистент паркування полегшує паралельну парковку автомобіля. Коли автомобіль на малій швидкості проїжджає повз паркувальних місць, система розпізнає вільний простір, необхідне для здійснення паркування. Коли виявляється відповідне місце, асистент паркування приймає на себе управління траєкторією руху, а водій відповідає за вибір передач і управління педалями акселератора та гальма.

BMW X1

Галерея