04.02.2020

BMW X3

Початкова цiна
1 004 649 грн

Технiчнi особливостi

ВРАЖАЮЧА ПОТУЖНІСТЬ.

Новий рядний 6-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo пропонує вражаючу передачу потужності в поєднанні зі зразковими показниками споживання палива, що є результатом високоінноваційних технологій, таких як турбонагнітач із змінною геометрією турбіни та прямим впорскуванням. Двигун забезпечує 190 кВт (258 к.с.) і вражаючий максимальний крутний момент 560 Нм.

Новаторська операційна концепція.

Нова операційна концепція BMW X3 надихає разом із чудовим інтуїтивно зрозумілим посібником користувача. Чітко впорядковані елементи керування та надзвичайно короткі відстані між ними та рульовим колесом дозволяють керувати автомобілем на новому рівні. Конкретні функції можна керувати за допомогою інтелектуального голосового керування або керування жестами та сенсорного керування BMW. Рухи, такі як «переміщення» або «вказування» в області розпізнавання над фронтальною центральною консоллю — це все, що потрібно для керування телефонними дзвінками або навігаційною системою.

Дисплей BMW Head-Up.

Повнокольоровий дисплей BMW Head-Up відображає всю інформацію, що стосується подорожі, безпосередньо у полі зору водія, тим самим дозволяючи йому повністю сконцентруватися на керуванні автомобілем. Відображаються такі дані, як поточна швидкість, навігаційні напрямки, інформація про обмеження швидкості, індикатор про заборону обгону, телефонні та розважальні списки.

12-дюймовий дисплей управління.

Багатофункціональний дисплей інструменту з технологією Black Panel та діагоналлю екрану 00.00 дюймів забезпечує надзвичайно вражаючу візуалізацію водійського досвіду. У трьох різних режимах та їх конкретних дисплеях — кожен із них має свою власну колірну схему та графічний стиль — може відображатися у кластері інструментів: ECO PRO, COMFORT та SPORT.

BMW X3

Галерея