03.02.2020

BMW X4 M

Початкова цiна
2 416 064 грн

Технiчнi особливостi

Високоефективний 6-циліндровий бензиновий двигун TwinPower Turbo.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo забезпечує чудову потужність і плавний хід у поєднанні зі спортивним звуком двигуна. З Double-VANOS, Valvetronic, High-Precision Injection та двома турбонагнітачами він виробляє 353 кВт (480 к.с.) — а в моделі Competition усі 375 кВт (510 к.с.).

Прецизійна розпірка M Carbon.

Прецизійна розпірка M Carbon підвищує жорсткість зовнішнього інтерфейсу і сприяє підвищенню точності рульового управління. Вуглецеве волокно дуже легкий компонент, який надає автомобілю атмосферу автоспорту. Спортивний потенціал виражений і тут.

Підвіска М.

Спеціальна підвіска М підкреслює динамічний потенціал автомобіля. На додаток до трьох режимів водіння COMFORT, SPORT і SPORT + водій також може вибирати між трьома різними настройками динамічного контролю стійкості (DSC), щоб адаптувати рівень стабілізуючої підтримки відповідно до свого кращим стилем водіння.

M xDrive.

BMW M xDrive і активний диференціал М гарантують максимальну тягу та динаміку водіння як при спортивному використанні, так і в повсякденному житті. Завдяки спеціальній технології М, автомобіль завжди може точно й безпечно керувати на будь-якій поверхні, навіть при сильному прискоренні через крутих поворотів.

Parking Assistant Plus.

Пакет обладнання Parking Assistant Plus полегшує парковку і маневрування автомобіля. Він включає в себе режим об’ємного огляду, включаючи вид зверху, дистанційний 3D-вид, PDC, а також бічний паркувальний засіб, функцію екстреного гальмування Active PDC та асистент паркування з лінійним управлінням, що забезпечують повністю автоматичну парковку як паралельно, так і перпендикулярно дорозі.

Дисплей BMW Head-Up.

Повноколірний дисплей BMW Head-Up проектує інформацію, що відноситься до поїздки, що дозволяє йому повністю зосередитися на водіння. Відображається така інформація, як поточна швидкість і, в залежності від обладнання, навігаційні вказівки, інформація про обмеження швидкості, включаючи індикатор відсутності обгіну, а та

Система навігації Professional.

Навігаційна система Professional вкл. 10,25-дюймовий кольоровий РК-дисплей і радіо BMW Professional з DVD-приводом має більше 20 ГБ пам’яті, наприклад, для збереження аудіофайлів. Він управляється інтуїтивно через сенсорний контролер iDrive та сім функціональних закладок або, альтернативно, через сенсорний дисплей.

BMW X4 M

Галерея