04.02.2020

BMW X4

Початкова цiна
1 187 290 грн

Технiчнi особливостi

4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

Нове покоління 2,0-літрового 4-циліндрового бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo гарантує максимальне задоволення від водіння. Він відомий високою віддачею і видатною чуйністю навіть на малих обертах в поєднанні з виключно низькими показниками витрати палива і шкідливих викидів.

Спортивна коробка передач Steptronic.

8-ступінчаста спортивна автоматична коробка передач Steptronic відрізняється неймовірно швидкими спортивними перемиканнями передач. В автоматичному або ручному режимах передачі можуть перемикатися за допомогою важеля селектора або підрульових пелюсток — для комфортного руху з постійною швидкістю або неймовірно динамічн

Командний гравець та універсал.

Driving Assistant Plus забезпечує більший комфорт та безпеку під час монотонних або складних ситуацій водіння. Це можуть бути пробки, зупинки та поїздки по місту, на позаміських дорогах або на автомагістралях, а також навігаційні переходи та зміни смуги.

Більше ясності, менше відволікання.

Повнокольоровий BMW Head-Up Display представляє всю інформацію, що стосується подорожі безпосередньо у поле зору водія, таким чином, дозволяючи йому повністю сконцентруватися на керуванні автомобілем. Відображаються такі дані, як поточна швидкість, навігаційні напрямки, інформація про обмеження швидкості, включаючи індикатор заборони обгону, а також телефонні та розважальні списки.

Багатофункціональний в 12,3 дюймах.

Багатофункціональний дисплей приладів з технологією Black Panel та діагональ екрану 12,3 » забезпечує надзвичайно вражаючу візуалізацію водійського досвіду. У трьох різних режимах та їх конкретних дисплеях — кожен із них має свою власну колірну схему та графічний стиль — може відображатися в кластері приладів: ECO PRO, COMFORT та SPORT.

BMW X4

Галерея