04.02.2020

BMW X5

Початкова цiна
1 709 385 грн

Технiчнi особливостi

Характеристики BMW X5 xDrive25d

Кількість циліндрів/клапанів: 4/4
Робочий об’єм, куб. cм: 1,995
Макс. потужність, кВт (к.с.) при об./хв: 170 (231)/4,400–4,400
Макс. обертальний момент, Нм при об./хв: 450/1,500–3,000
Макс. швидкість, км/год: 222
Розгін 0–100 км/год, с: 7.5
Витрата палива (змішаний цикл), л/100 км: 6.9–6.7

Дисплеї та елементи управління.

У BMW все орієнтоване на водія: розташування всіх дисплеїв і органів управління ретельно продумане, чітко розділене і забезпечує легкий доступ. Вони згруповані за чотирма основними категоріями: водіння, комфорт, індикація і управління. Це означає, що новий водій може швидко знайти все необхідне, а його відволікання від дороги зводиться до мінімуму.

Проекційний дисплей BMW.

Кольоровий проекційний дисплей BMW виводить всю важливу інформацію безпосередньо у Вашому полі зору, дозволяючи Вам повністю сконцентруватися на управлінні автомобілем. На дисплеї можуть відображатися такі дані, як, наприклад, поточна швидкість, підказки системи навігації, індикатор обмеження швидкості (включаючи індик

Асистент водіння Plus.

Асистент водіння Plus забезпечує значне підвищення рівня безпеки та комфорту. Він має в своєму складі систему попередження про наїзд на пішоходів з функцією гальмування на міських швидкостях, систему стеження за розміткою, систему управління дальнім світлом, індикатор обмеження швидкості, круїз-контроль на базі відеокамери з функцією Stop & Go і асистента руху в пробках.

Асистент паркування.

Асистент паркування полегшує паралельну парковку автомобіля. Коли автомобіль на малій швидкості проїжджає повз паркувальних місць, система розпізнає вільний простір, необхідне для здійснення паркування. Коли виявляється відповідне місце, асистент паркування приймає на себе управління траєкторією руху, а водій відповідає за вибір передач і управління педалями акселератора та гальма.

BMW X5

Галерея