03.02.2020

BMW X6 M50i та M50d

Початкова цiна
1 883 254 грн

Технiчнi особливостi

8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo поєднує в собі два турбонагнітача з повністю регульованим клапанним керуванням Valvetronic і прямим уприскуванням бензину High-Precision Injection. Його пікова потужність складає 390 кВт (530 к.с.) з максимальним обертовим моментом 750 Нм. Два турбокомпресора компактно розташовані між рядами циліндрів.

Адаптивна підвіска М.

Адаптивна підвіска M електронно регулюється в будь-який час відповідно до дорожніх умов й умов водіння. Ви також можете відрегулювати характеристики підвіски за допомогою системи Driving Experience Control, щоб включити бажаний стиль водіння на даний момент — від комфортного до надзвичайно спортивного з помітно маневреним управлінням.

Коробка передач Steptronic Sport.

8-ступінчаста трансмісія Steptronic Sport з системою Launch Control пропонує спортивне перемикання передач, як автоматично, так і вручну за допомогою важеля селектора або пелюсток перемикання — для комфортної або динамічної їзди. У режимі SPORT і з положенням перемикача передач в S / M перемикання налаштоване на максимальну продуктивність.

Важіль перемикання передач із позначкою М.

Спортивна вихлопна система M * забезпечує звук, який можна відрегулювати до ще більш інтенсивного за допомогою кнопок управління динамікою руху в програмах SPORT і SPORT+, в той час як орієнтована на комфорт програма віддає перевагу більш стриманій акустиці двигуна. * Доступно тільки для BMW X6 M50i

BMW X6 M50i та M50d

Галерея