04.02.2020

BMW X6

Початкова цiна
1 883 254 грн

Технiчнi особливостi

BMW X6 xDrive50i

Автомобіль BMW X6 оснащено топовим двигун його модельного ряду — BMW X6 xDrive50i з потужністю 330 кВт (450 к.с.). Завдяки максимальному крутному моменту в 650 нм, який досягається у діапазоні від 2000 до 4,500 об/хв, цей двигун розганяє BMW X6 від 0 до 100 км/год за 4,8 секунди. Максимальна ж його швидкість становить 250 км/год.

Ефективність технологій BMW EfficientDynamics чітко простежується у невеликих показниках BMW X6 xDrive50i: комбінована витрата палива – 9,7 л/100 км, рівень викиду СО2 – від 227 до 225 г/км.

Дизайн.

Час взяти усе в свої руки: BMW X6 створений для руху. Його стрімкі обриси чітко показують, яка нестримна динамічність та цілеспрямованість за ними ховаються. Широкий силует і значимість конструкції вказують на приналежність автомобіля до ряду моделей X, а типові для купе плавні лінії даху підкреслюють беззаперечний характер BMW X6. Саме поєднання цих двох рис робить спортивне купе таким унікальним.

Динамічні характеристики.

Вражаючий дизайн BMW X6 неможливо переплутати ні з яким іншим. Але головне не це, а те, які емоції Ви відчуваєте за кермом цього потужного автомобіля. Шасі встановлює нові стандарти. Система повного приводу BMW xDrive гарантує непересічне зчеплення коліс на дорозі з будь-яким покриттям та за будь-якої погоди. Крім того неперевершена курсова стійкість і маневреність підкорюють одразу і назавжди. Для ще більшого задоволення за кермом опціонально пропонуються адаптивні підвіски і активне рульове управління.

Обладнання.

Кращий виконавець головної ролі – BMW X6. Це спортивне купе володіє такою харизмою, що скрізь буде в центрі уваги. А амплуа автомобіля обираєте Ви. Пакет дизайну Pure Extravagance – це набір унікальних елементів оздоблення. Пакет M Sport робить BMW X6 ще атлетичнішим. Для комплектації автомобіля BMW Individual характериними є розкіш та ексклюзивність. А досягти ідеального образу автомобіля дозволяє великий вибір оригінальних аксесуарів BMW.

BMW X6

Галерея