03.02.2020

BMW Z4 Родстер

Початкова цiна
1 256 358 грн

Технiчнi особливостi

6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

Вражаюча потужність, надзвичайна плавність роботи і захоплюючий звук — ось відмінні риси 3,0-літрового рядного бензинового 6-циліндрового двигуна BMW TwinPower Turbo нового покоління сімейства BMW EfficientDynamics. Завдяки системам Double-VANOS, Valvetronic, високоточного упорскуванню палива і турбонагнітачу TwinScroll він розвиває 340 к.с. і в змішаному циклі витрачає 7,4 л/100 км.

Спортивна трансмісія Steptronic.

8-ступінчаста спортивна трансмісія Steptronic з Launch Control дозволяє автоматично перейти на спортивні перемикання передач вручну і за допомогою важеля селектора або пелюсток під кермом — для зручного ковзання або динамічного стилю водіння. У режимі SPORT або SPORT + і з важелем перемикання передач в лівому положенні S / M зрушення передач сконфігуровані для максимальної продуктивності.

Адаптивна підвіска М.

Адаптивная подвеска M может быть электрически отрегулирована в любое время, чтобы соответствовать дорогам и условиям движения. Водиель также может регулировать характеристики подвески с помощью системы управления вождениями, чтобы обеспечить им предпочтительный стиль вождения вовремя — от комфортного до чрезвычайно спортивного с заметно резким управлением.

Адаптивне спортивне рульове управління.

Адаптивне спортивне рульове управління з Servotronic створює пряму і гнучку реакцію рульового управління і гарантує, що для повороту коліс потрібна менша фізичне зусилля. Він реагує на кут рульового колеса з різними коефіцієнтами рульового управління. Це покращує управління при русі більш динамічно і зменшує зусилля, необхідні для управління при парковці і розвороті.

WiFi hotspot.

Беріть участь у відеоконференціях на планшеті або переглядайте заключний епізод свого улюбленого серіалу на вашому смартфоні. Wi-Fi Hotspot — це спосіб виходу в інтернет з LTE-швидкістю (якщо є) з використанням SIM-карти, встановленої в вашому автомобілі. Ви і ваші друзі можете використовувати мережу аж до десяти пристроїв одночасно.

Операційна концепція.

Інноваційна концепція роботи операційної системи BMW 7.0 дозволяє спростити управління функціями автомобіля за допомогою мови, сенсорного екрану і управління iDrive — досить інтуїтивно. З цією метою функціональність контролера була оновлена. Наприклад, тепер всі цифрові сервіси, такі як додатки, можуть бути обрані безпосередньо.

Система комфортного доступу.

Система комфортного доступу забезпечує бесьключевой доступ в салон автомобіля через двері водія і переднього пасажира після натискання кнопки, без необхідності діставати ключ з кишені. Кришку багажного відділення можна також відкривати і закривати швидким рухом ноги під заднім бампером.

BMW Live Cockpit.

На додаток до 5,7″ цифрового дисплея на панелі приладів BMW Live Cockpit також оснащується сенсорним інформаційним дисплеєм з високою роздільною здатністю з повнокольоровим 8,8″ екраном. У пакет оснащення також входять два додаткові роз’єми USB, інтерфейс Bluetooth, FM-радіо і функція потокового мовлення аудіо.

BMW Z4 Родстер

Галерея