10.02.2020

Dokker

Початкова цiна
340 900 грн

Технiчнi особливостi

Двигуни Renault Dokker

Двигун 1,5 dCi 90 к.с.

Насолоджуйтеся економічною поїздкою! Ми оснастили Renault DOKKER двигуном 1,5 dCi 90 к.с., який отримав міжнародне визнання завдяки своїй надійності та продуктивності. З помірним рівнем споживання палива (всього 4,5 л на 100 км) його викиди вуглекислого газу становлять 130 г/км*.

Система Media Nav

Завдяки семидюймовому сенсорному екрану та елементам управління на кермі ви можете слухати радіо чи музику через Bluetooth® або через USB-порти та штекерні роз’єми. Дзвінки в режимі «вільні руки», інтуїтивна навігація з 2D-екраном або зображенням із висоти пташиного польоту – система Media Nav має все, щоб зробити ваше перебування в салоні приємним.

R-Plug & Radio

R-Plug & Radio – це мультимедійне рішення, пристосоване до вашого Renault DOKKER. MP3-сумісний CD-плеєр, технологія Bluetooth®, розташовані спереду USB-порти та штекерні роз’єми, синхронізація телефонної книги та елементи управління на кермі. Насолоджуйтеся музикою в дорозі.

Кондиціонер з ручним керуванням

Занадто спекотно або холодно? Кондиціонер з ручним керуванням у вашому Renault DOKKER дозволить встановити зручну температуру.

*Залежно від версії

Антиблокувальна система гальм

Тримайте автомобіль на дорозі. Для вашої безпеки та безпеки ваших пасажирів система ABS запобігає блокуванню коліс під час екстреного гальмування та забезпечує максимальне зчеплення. У поєднанні з системою допомоги при екстреному гальмуванні (EBA) вона допомагає зменшити гальмівний шлях.

Передні та бічні подушки безпеки

Renault DOKKER оснащений передніми та бічними* подушками безпеки, які гарантують вам захист в салоні. Подушку безпеки пасажира можна вимкнути, якщо треба безпечно закріпити дитяче крісло на передньому сидінні.

*Залежно від версії

Обмежувач швидкості

Хочете розслабитися під час поїздки? Скористайтеся обмежувачем швидкості, щоб встановити максимальну швидкість, яку ви не хочете перевищувати, та їдьте в цілковитому спокої. Ви можете активувати його за допомогою кнопки на центральній передній панелі та встановити швидкість за допомогою елементів управління на кермі.

Renault Dokker

Галерея