11.02.2020

Kadjar

Початкова цiна
455 900 грн

Технiчнi особливостi

Отримуйте максимум задоволення від пригод кожного дня!

Цей кросовер блискуче впорається з труднощами на дорозі і адаптується до різних умов завдяки системі системі курсової стійкості та контролю зчеплення з дорогою Extended Grip або системі повного привода.

Збільшений дорожній просвіт, бокові захисні молдинги, передні й задні накладки на бампери захищають автомобіль і допомагають долати складні маршрути.

Новий KADJAR дозволить досліджувати незвідані горизонти.

Сидіння з можливістю налаштування та центральний підлокітник

Ви можете легко відрегулювати довжину сидіння й зробити свою поїздку безпечною та комфортною. Передній центральний підлокітник може зсуватися, забезпечуючи додатковий простір для зберігання речей.

Багатофункціональне кермо

Функція розпізнавання голосу, круїз-контроль та обмежувач швидкості, телефон, панель приладів… Натисніть кнопку на кермі, щоб запустити будь-яку функцію вашого кросовера.

Переднє й заднє кондиціонування

Насолоджуйтесь оптимально комфортною температурою в салоні завдяки системі кондиціонування, що пристосовується до ваших потреб.

Система допомоги при старті на підйомі

Рушайте в цілковитій безпеці! Завдяки системі допомоги при старті на підйомі гальма утримуватимуть автомобіль протягом кількох секунд, що дозволить вам легко рушити з місця.

Аудіосистема Bose®

Глибокий бас, динамічні ритми та вражаючі високі частоти… Спереду і ззаду звук надзвичайно виразний і чіткий. Новий KADJAR запрошує вас у музичну подорож.

Передні сидіння з підігрівом

Завдяки піні подвійної щільності наші сидіння гарантують комфортну температуру взимку та надійну підтримку під час поїздки.

Renault Kadjar

Галерея