10.02.2020

Logan MCV

Початкова цiна
287 900 грн

Технiчнi особливостi

Новий економний бензиновий двигун

У липні 2018 р. компанія Renault в Україні розпочинає продаж легендарних моделей Renault Logan та Sandero з новим економним бензиновим двигуном. Комерційна назва двигуна — SCe 75* (Smart Control efficiency, ефективне інтелектуальне управління). Цей двигун запустили у масове виробництво з 2016 року.

Завдяки сучасним технологіям новий двигун, об’єм якого становить 999 см3, а потужність — 75 к.с., показує найменшу витрату пального в категорії малолітражних двигунів — 4,8 л на 100 км* у заміському циклі. Двигун  SCe 75*  демонструє гнучкі режими роботи та гарну тягу на низьких оборотах. Максимальна швидкість автомобіля, оснащеного новим двигуном, становить 161 км/г.

Новий двигун SCe 75* пропонує ряд відмінних переваг:

  • розподілений непрямий всприск і відсутність турбонаддува істотно полегшують установку ГБО (газобалонного обладнання), що особливо цікаво українським споживачам;
  • застосування звичайних свічок запалювання замість іридієвих і ланцюговий привід розподільних валів знижує витрати на ТО;
  • масляний насос змінної продуктивності знижує витрати пального;
  • використання технології F1 Renault в серійному двигуні — покриття DLC (алмазоподібне).

Покриття DLC (алмазоподібне) має низку унікальних властивостей:

  • зменшення втрат на тертя до 30%, що дозволяє знизити витрату пального;
  • стійкість до стирання.

В рамках програми по захисту навколишнього середовища Група Renault розробляє все більш екологічні двигуни.

В Європі цей двигун вже завоював довіру у прихильників економних та екологічних двигунів. Наприклад, у сусідніх країнах таких, як Болгарія та Румунія продажі цього двигуна становлять до 40% на моделі Logan. Спробуйте і Ви цей двигун в дилерських центрах RENAULT в Україні.

 

*За стандартами NEDC

Скористайтеся на повну цим чудово спроектованим багажником

Потрібно перевезти громіздкі речі? Об’єм багажного відділення LOGAN MCV складає 573 літрів. Повноцінне внутрішній простір для 5 дорослих осіб.

Місця для зберігання речей

Ящик для рукавичок об’ємом 5,7 л, речове відділення над центральною консоллю, кишені для зберігання пляшок об’ємом 1,5 л і 0,5 л в передніх і задніх дверях відповідно.

Великий внутрішній простір

Renault Logan MCV — це сучасні лінії, просторий та комфортний салон, технологічність і безпека.

Якісне внутрішнє оздоблення

Особливу увагу ми приділили комбінуванню та якості матеріалів для внутрішнього оздоблення. Сучасна, практична та ергономічна панель приладів Logan MCV не залишить Вас байдужим і зробить керування автомобілем ще приємнішим.

Клімат-контроль

Система клімат-контролю автоматично підтримує точно задану температуру повітря в салоні автомобіля і забезпечує комфорт водієві і пасажирам.

Круїз-контроль

У новому Renault LOGAN є круїз-контроль з обмежувачем швидкості. Система підтримує задану водієм швидкість автомобіля, завдяки чому не потрібно постійно тримати ногу на педалі газу.

Аудіосистема

Покращене звучання: CD-MP3, 4 динаміка, вдосконалена обробка звуку. Можливість підключення пристроїв: AUX, USB, Jack, Bluetooth®, аудиопоток, дзвінки по телефону в режимі «вільні руки». Легкість в управлінні: можливість управління магнітолою з допомогою підрульового джойстика.

Renault Logan MCV

Галерея