10.02.2020

Master

Початкова цiна
1 016 579 грн

Технiчнi особливостi

Двигуни Renault Dokker

Двигуни Renault Master

Оцініть продуктивність більш безпечного та економічного Renault MASTER, який оснащено экономічним та високопродуктивним дизельним двигуном 2,3 л потужністю 125 к. с. та 150 к. с. з крутним моментом 310 Н·м та 350 Н·м відповідно.

150 л корисного об’єму

Тримайте все під рукою. Renault MASTER — це зразок функціональності. Насолоджуйтесь великою кількістю практичних та просторих відсіків для зберігання речей.

Задній датчик паркування

При маневруванні ряд звукових сигналів попередить вас про перешкоди поблизу.

Камера заднього виду

Завдяки камері заднього виду вам вдасться протиснутися навіть у найменший простір. На додаток до звукових попереджень, на екрані, встановленому в сонцезахисному козирку, виводиться зображення з камери заднього виду.

Аудіосистема

Подорожуйте з музикою завдяки радіо з підтримкою CD та MP3. Безпечно здійснюйте телефонні дзвінки з технологією Bluetooth та підключайте свої портативні пристрої до порту USB на панелі приладів. Не відводьте очей від дороги завдяки елементам управління на кермі.

Автоматичний клімат-контроль

Налаштуйте температуру з точністю до градуса завдяки клімат-контролю. Завдяки датчику сонячного випромінювання все робиться автоматично. Взимку скористайтеся на повну функцією запобігання запотіванню.

Система допомоги при старті на підйомі

На підйомах з нахилом більше 3% ваш Renault MASTER автоматично залишатиметься нерухомим протягом двох секунд, що дозволить легко рушити з місця. Це зручно, коли автомобіль повністю завантажений!

Renault Master

Галерея