10.02.2020

Stepway

Початкова цiна
318 900 грн

Технiчнi особливостi

Двигуни Renault Sandero Stepway

Двигуни для Renault SANDERO STEPWAY розроблені з урахуванням специфіки експлуатації, адаптовані до кліматичних і дорожніх умов. Всі двигуни відповідають екологічним стандартам Євро-5 або Євро-6, а також підготовлені до запуску при низьких температурах. Двигуни захищені сталевими листами, що забезпечує безпеку при можливих механічних пошкодженнях і дає впевненість водієві в будь-якій дорожній ситуації.

Позашляховий характер

Свобода не має меж. Збільшений до 197 мм кліренс та енергоємна підвіска переконають вас у цьому. А сталевий захист двигуна та інше зовнішнє оснащення Sandero Stepway зробить пересування безпечним у будь-яких дорожніх умовах.

Сучасні технології

Відправитися назустріч пригодам подалі від великого міста не означає відмовитися від сучасних технологій. Sandero Stepway пропонує низку корисного обладнання, що забезпечить повноцінний комфорт та задоволення від перебування у салоні під час подорожі.

Яскравий дизайн

Завдяки виразній решітці радіатора та С-подібним світлодіодним фарам Sandero Stepway гармонійно наслідує фірмову стилістику Renault, й в той же час відрізняється оздобленням сріблястими декоративними елементами, 16” сталевими дисками Cross та привабливим кольором кузова «Блакитний азурит».

Клімат-контроль

Система клімат-контролю автоматично підтримує точно задану температуру повітря в салоні автомобіля і забезпечує комфорт водієві і пасажирам.

Круїз-контроль

Система підтримує задану водієм швидкість автомобіля, завдяки чому не потрібно постійно тримати ногу на педалі газу. Вірний помічник для подорожей на далекі відстані — круїз-контроль — зводить до мінімуму стомлюваність водія під час тривалої поїздки.

Аудіосистема

Покращене звучання: CD-MP3, 4 динаміка, вдосконалена обробка звуку. Можливість підключення пристроїв: AUX, USB, Jack, Bluetooth®, аудиопоток, дзвінки по телефону в режимі «вільні руки». Легкість в управлінні: можливість управління магнітолою з допомогою підрульового джойстика

Renault Stepway

Галерея