11.02.2020

Trafic

Початкова цiна
666 700 грн

Технiчнi особливостi

Технологія Stop & Start

Ця система дозволяє зменшити споживання пального та викиди парникових газів. Технологія Stop & Start зупиняє ваш двигун під час зупинки (у заторах, при червоному світлі світлофора тощо) і автоматично запускає його знову, коли ви задіюєте зчеплення для відновлення руху.

Режим ECO + система DRIVINGECO2

Ви можете легко активувати режим ECO на панелі приладів, щоб оптимізувати витрати пального. Цікава та корисна система DRIVINGECO2* інтегрована в систему R-LINK Evolution. Вона аналізує ваш стиль водіння, пропонуючи вам поради для ще більшої економії. Завдяки індикатору стилю водіння в режимі реального часу ви можете піднести свій екологічний підхід до водіння на новий рівень.

Система допомоги при старті на підйомі

На підйомах з нахилом більше 10% ваш новий Renault TRAFIC залишатиметься нерухомим протягом двох секунд, що дозволить легко рушити з місця.

Обмежувач швидкості або круїз-контроль

Насолодіться комфортними, спокійними та менш виснажливими поїздками… Усе у вашому розпорядженні!

* Доступно в якості опції

Задній парктронік та камера заднього виду

Завдяки системі контролю відстані під час паркування та камері заднього виду, яка виводить зображення на дзеркало заднього виду чи мультимедійний екран, паркування стало напрочуд простим!

* Доступно в якості опції

Картка-ключ «вільні руки»

Хто ж не потрапляв у таку ситуацію, коли руки зайняті, а потрібно знайти ключі? Завдяки картці-ключу «вільні руки» це вже в минулому!

* Доступно в якості опції

Renault Trafic

Галерея